Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Arci’nin Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Daha piyasaya sunulalı çok kısa bir zaman geçmesine rağmen oldukça ses getiren Arci’nin hazırlamış olduğu Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu hakkında bilgilendirmeler yapacağım bu yazıda şuan da seni özellikle de aşk hayatını baştan aşağı değiştirecek bir kaynakla tanıştırıyor olabilirim.

Kadın erkek ilişkilerinin A’dan Z’ye ele alındığı, yazar Arci’nin 8 seneyi aşkın süredir kazandığı deneyimlerden öğrendiklerini topladığı, bilimsel verilerle çarpıcı gerçekleri ortaya koyduğu web sitesi üzerinden verilen bu e-kurs katılımcılarına konuyla ilgili şimdiye kadar çıkmış tüm ürünlerin üzerinde bir değer katıyor.

Ayrıca e-kursa katılanlar birebir olarak Arci ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek sorunlarına çözüm bulabiliyor. Böylece kursa katılanlar öğrendiklerini pratiğe dökme aşamasında ihtiyacı olabilecek desteği de görüyor. E-kursuna katılanlarla özel olarak ilgilenen Arci, kısacası köklü bir değişimi başlatmadan danışanlarının peşini bırakmıyor.

Sadece kadınlar konusunda başarılı olmayı öğretmekle de yetinmeye Arci, e-kursunda çekici bir hayata sahip olmaktan, sosyal ve girişken birine dönüşmenin tüyolarını da bizzat kendi yaşadığı örnekleri de paylaşarak veriyor.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Ayrıca tüm riski alarak e-kursundan memnun kalmayan paralarını tümüyle iade etme hakkını da tanıyor. Bu e-kursu bitiren bir erkeğin kadınlar konusunda çözemeyeceği problemin olmadığının garantisini veren Arci, yeni hayatlara dokunmanın motivasyonuyla ciddi bir çalışma içerisinde ve yakın zamanda saha eğitimlerinin başlayacağının müjdesini de veriyor.

E-Kursu bizzat incelemiş biri olarak tereddüt etmeden herkesin bu e-kursa katılmasına şiddetle tavsiye ediyorum. Hiç şüphesiz bir erkeğin kendine yapabileceği en iyi yatırımlardan hatta belki de en iyisi olacaktır.

Peki Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu içerisinde seni neler bekliyor?

Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya Kursu İçerisindekiler

Arci'nin E-KursuE-kurs 6 modülden oluşuyor ve kursu alanlara özel olarak bir üyelik hesabı oluşturuluyor.

O üyelik hesabıyla kursun yüklü olduğu siteye giriş yapılıyor ve kurs oradan takip edilebiliyor.

Şuan da sadece yazılı formatta olan kursa ilerleyen zamanda videolu içeriklerin eklenmesinin planlandığı da belirtiliyor.

Modüller;

  1. “Erkeğin Evrimi” Modülü: E-kursun beyni diyebileceğimiz bu modülde hızlı bir şekilde tanışmaktan ilişkiyi başlatmaya kadar giden süreç anlatılıyor. 7 adımlık tanışma modeli, 100’den fazla örnek, kanıtlanmış tanışma cümleleri ve seksüel çekicilik modülün dikkat çeken kısımlarından sadece birkaçı…
  2. “İçsel Dönüşüm” Modülü: Erkeği psikolojik olarak dipten alıp zirveye taşıyan zihinsel yapının temelleri bu modülde atılıyor. Korkular, endişeler ve umutsuzluklar bu modülde yok ediliyor.
  3. “Çekici Erkeğin Şifreleri” Modülü: Dış görünüşten duygusal yapıya kadar çekici bir erkek olmanın bütün sırları anlaşılır bir dille en ince detayına kadar bu modülde veriliyor.
  4. “15 Adımda Sosyal Bir Erkeğe Dönüş!” Modülü: Utangaç ve ezik bir erkeği bile girdiği ortamların yıldızı haline dönüştüren en etkili bilgiler de bu modülde paylaşılıyor.
  5. “Kadınların İki Bug’u” Modülü: Kadınların en büyük iki zaafının ne olduğu ve bu zaafların onlara karşı nasıl kullanılabileceği uygulamalı örnekleriyle beraber bu modülde anlatılıyor.
  6. “Online Flört İpuçları” Modülü: Son olarak bu modülde ise Instagram, Facebook ya da Tinder gibi internet kanallarında kadınları tanışmak ve buluşma ayarlamak hakkında etkili öneriler bulunuyor.

Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya Kursu Yorumları

E-kursa bitirmiş olan iki katılımcının yorumları ise şöyle;

“Açıkçası ekursa başlarken bu kadarını beklemiyordum ancak beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Kursun beraberinde verilen koçluk desteği ise harikaydı. İhtiyacım olan her an Arci’ye ulaşabildim ve desteğini fazlasıyla hissettim. İyi ki varsın, Arci…”

Yakup A. (27) – Aydın

“Piyasadaki diğer yerli yabancı neredeyse her şeyi okumuşumdur konuyla da uzun zamandır ilgili olduğum için merak edip bu ekursu da aldım.  Konuya zaten hakim olduğumdan açıkçası bana diğerlerinden aşırı farklı gelmedi ancak şunu söyleyebilirim bu en kapsamlısıydı. İlk bu ekursla tanışmış olsaydım diğerlerine ihtiyaç duymazdım muhtemelen… Her şeye değinilmiş ve bence asıl farkı koçluk olayı yaratıyor. Arci bu işi gerçekten çözmüş.”

Ozan T. (25) – İstanbul

Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya Kursu Satın Al

Arci’nin Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu satın alma işlemi için ekursun resmi sitesine gitmek gerekiyor. Aşağıya sitenin linkini bıraktım. Linke tıklayarak kursu inceleyebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsin. Zamanla konuyla ilgili başka kaynak önerilerim de olacak. İnceledikçe faydalı bulduğum ürünleri seninle paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik hoşça kal!

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.