Tanımadığın Bir Kızı Nasıl Ayarlarsın?

Tanımadığın Bir Kızı Nasıl Etkilersin?

Tanımadığın bir kızı nasıl ayarlarsın sorusuna cevaplar sunacağım bu yazıda hiçbir ortak noktanızın olmadığı, tamamen sadece görüp de hoşlandığın kızlara karşı nasıl hareket edebileceğini öğreneceksin.

Tanımadığın kızları tanıdığın kızlara göre ayarlamak daha kolaydır çünkü kız seni tanımadığı için hakkında pozitif ya da negatif hiçbir fikri yoktur. Sana karşı önyargıları yoktur. Dolayısıyla tam olarak nasıl hareket edeceğini doğru bir şekilde bilirsin onun gözünde hızlıca çekici bir imaj oluşturabilirsin.

Tanımadığın kızları, tanıdığın kızlara göre ayarlamak daha zordur çünkü hiçbir ortak nokta olmaması kızın seninle iletişime geçme ve iletişimi sürdürme isteğini uyandırabilmen ve de seni güvenilir bulmasını sağlaman kolay değildir.

Yani anlayacağın iki taraflı bir durum söz konusudur ama tanımadığın kızlara yaklaşma becerisini öğrenmenin ciddi faydasını göreceksin çünkü her gün belki de bir daha hayatımız boyunca görmeyeceğimiz onlarca hoşumuza giden kadınla karşılaşıyoruz. Onların gözümüzün önünden geçip gitmesine izin vermemek ve onlara birşeyler yaşayabilmek harika olurdu değil mi? Bunu ve daha fazlasını öğrenebileceğin en iyi kaynağı yazının sonunda paylaştım.

Tanımadığın Kızı Nasıl Etkilersin?

Tanımadığım Bir Kızı Nasıl Ayarlarım?

Ayarlamak istediğin kızın öncelikle senin varlığından haberdar olması gerekir. Bu yüzden ilk adım onun ilgi çekmeyi başabilmendir. Bunu da onunla tanışmaya giderek, göz teması kurarak dış görünüşünle, beden dilinle, hal ve hareketlerinle hatta kahkahanla bile yapabilirsin. Tamamen yere, duruma ve zamana göre değişir. Kendisi kız merak ettirmen gerekiyor. En iyi o seni fark etmemiş olsa bile tanışmaya gitmendir. Nasıl yapacağını merak ediyorsan “Bir Kızla Nasıl Tanışılır?” yazımı da okumanı öneririm.

Onunla tanışmaya gittiğinde kısıtlı bir süren olacak ve süreyi verimli bir şekilde kullanman gerekiyor. Tanışma aşamasını gerçekleştirdikten sonra sana karşı çekim hissetmesini sağlaman gerekiyor. Bununla ilgili de yazılarım var. Senden etkilenen kızın sana güvenmesi de gereklidir elbette seninle bir şey yaşamak istemesi için. Sana güvenmesi için şunu yapmalısın ya da bunu yapmalısın demeyeceğim. Mentalite şu ama ağzından çıkanları karşılayabilecek kadar donanımlı olmandır. Söylediklerinle yaptıklarının örtüşmesidir. Bu güven oluşturmanın kilididir.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Tanımadığın Kızı Tavlamak İstiyorsan Sinyalleri Yakala

Konumuz olan tanımadığın bir kızı nasıl ayarlarsın meselesindeki kız için harekete geçtiğinde, kız sana iletişimin her aşamasında  sana birtakım sinyaller göndererek ne yapman gerektiğini ipuçlarını verecek aslında çoğu zaman bilinçsizce… Bu sinyalleri yakalayabilmen gerekiyor. Bu sinyaller kabaca şu 3 anlama gelir;

  • Senden hoşlanmaya başladım devam et (Örneğin; seninle konuşmayı sürdürmesi ve pozitif tepkiler vermesi)
  • Kararsızım beni ikna et (Örneğin; seni dinlemesi ama çok ilgili de görünmemesi)
  • İlgimi çekmiyorsun başka kızlarda şansını dene (Seni terslemesi ya da uygun bir dille kendinde uzaklaştırmak istemesi)

Aldığın sinyalleri bu üçünde hangisine girdiğini bilebilmek bir ustalık gerektiriyor. Mesela seni terslemesi gerçekten seni istemediği anlamına gelmez bazen. Bunu anlamak için ciddi bir kalibrasyon gerekiyor ya da daha iyisi yazı içerisinde bahsettiğim kaynak önerimi incelemen… Orada her şeyi en ince detayına kadar öğrenecek ve tanımadığın bir kızı nasıl ayarlarsın sorusunu düşünme ihtiyacı hissetmeyeceksin. Yolda, metroda, kafede ya da avm’de vs gördüğün ve hoşlandığın kızlarla nasıl hızlı bir şekilde tanışıp baştan çıkarabileceğini öğreneceksin.

İncelemek İçin Tıkla: Arci’nin Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.