Seni Arkadaş Olarak Görüyorum

Ben Seni Arkadaş Olarak Görüyorum

Binbir zorlukla cesaretini toplar, hoşlandığın kıza açılırsın. Sen duygularına karşılık vermesini umut ederken; “seni arkadaş olarak görüyorum” cümlesi çıkar onun ağzından. Adeta başından aşağı kaynar sular dökülmüş gibi hissedersin. Ne diyeceğini bilemez peki ya da tamam dersin buna karşılık en fazla ve ayrılırsın hemen yanından.

Bu yazıda hemen hemen her erkeğin hayatı boyunca en az bir kere duyduğu o meşhur ben seni arkadaş olarak görüyorum cümlesini ele alıyoruz.

Arkadaş Olarak Gören Kız

Seni Arkadaş Olarak Görüyorum Diyen Kadın

Öncelikle bilmen gereken şey; aşk ve arkadaşlık farklı ilişki türleridir. Hoşlandığın kadına arkadaşça yaklaşıp bunu aşk ilişkisine döndüremezsin. Eee ama örnekleri var denilen durumlarda da ortada aslında gerçekten bir arkadaşlık ilişkisi yoktur. Kısacası arkadaşça yanaşarak hoşlandığın kadını elde etme taktiği hiçbir işe yaramaz. Bu taktiğin sonunda ben seni arkadaş olarak görüyorum cümlesiyle karşılaşman oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Kadınlar karşılarındaki erkekle olan ilişkisinin arkadaşlık mı yoksa flört mü olduğunu hissederler. Eğer erkeğe karşı bir çekim hissediyorsa bunu dile getirmezler ancak erkek kendisiyle yakınlaşmaya çalıştığında da karşı koymazlar. Erkek elini tuttuğunda ya da kendisine sarıldığında bunu sorun etmezler. Hatta karşılık verirler, kendileri de sarılırlar, başlarını erkeğin omzuna koyarlar ve dizlerine yatarlar. Tüm bunlar hoşlarına gider.

Kısacası sana seni arkadaş olarak görüyorum diyen kadın sana karşı bir çekim hissetmeyen, seninle bir ilişki yaşamayı arzulamayan kadındır. Yukarıda saydıklarımı seninle yaşamak istemez. Sen yapmak istediğinde de pozitif bir tutum sergilemez. Eğlenceli,  sohbeti keyifli biriysen seninle arkadaşça sohbet eder en fazla… İşte böyle bir durumun içerisinde olan erkek kendisine açılırsa ona; seni arkadaş olarak görüyorum der.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Arkadaş Olarak Gören Kız

Bu seni arkadaş olarak görüyorum meselesinin mantıkla hiçbir ilgisi yoktur. Bir kadın seni çekici buluyordur ya da bulmuyordur bu kadar basit. Tamamen duygusal bir durum bu yani hislerle alakalı… Mantıkla ilgisi olmadığı için bir kadını seninle bir şeyler yaşamaya ikna edemezsin. Ona istediğin kadar sevgini göster, istediğin iyilikleri yap, istediğin kadar peşinden koşmaya devam et. Olmaz.

Olayı hislerle alakalı olduğunu bilmeyen erkekleri, kadınlar çekici bulmazlar. Mantıkla hiçbir kadını elde edemezsin en fazla elde ettiğini sanırsın o durumda da emin ol kadının sahip olduklarında gözü vardır. Konu sen değilsindir.

Kadınların arkadaşlık alanına düşmemek, hoşlandığın kadınlardan seni arkadaş olarak görüyorum cümlesini duymamak için kadınların hislerinin nasıl çalıştığını ve neye nasıl tepki verdiğini öğrenmen gerekiyor. Bunu öğrenmeden kadınlar konusunda başarılı olmayı beklemek bir hayaldir. Seni hoşlandığı kadınlarla çeşitli deneyimler yaşayan bir erkeğe dönüştürecek yol sandığından tamamen farklı ve eğitim gerektiren bir yoldur.

Yazıyı bitirmeden önce bu yolda sana rehberlik edecek seni şuan olduğundan kat be kat daha çekici biri haline getirecek seni arkadaş olarak görüyorum diyen kadınların seni delicesine arzulamasını sağlayacak bilgileri de içerisinde barındıran bir kaynak önerisinde bulunmak istiyorum. Aşağıdaki linke tıklayarak önerimi inceleyebilirsin. Şimdilik hoşça kal!

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.