Nasıl Yakışıklı Olunur?

Çok Tipsizim Nasıl Yakışıklı Olunur?

Eğer “nasıl yakışıklı olunur” diye merak ediyorsan sana bu yazıda bilmen gereken her şeyi anlatacağım. Öncelikle şunu bilmeni istiyorum yakışıklı olmak kadınlar konusundaki tüm problemlerini çözmeyecek çünkü yakışıklı olanlar da yakışıklıyım ama sevgilim yok diye yakınıyorlar.

Yakışıklı olmak sana kadınlar konusunda başarılı olma yolunda bir avantaj katacak olsa da bundan daha önemli şeyler de var. Bu sitede onlardan da bahsediyorum. Diğer yazılarıma göz atmayı unutma! Şimdilik konumuza kaldığımız yerden devam edelim.

Yakışıklı Olmanın Yolları

Yakışıklı olmak dış görünüşü tamamen iyileştirmek ya da geliştirmek olarak düşünülse de bunda özgüven sahibi olmanın da ciddi payı vardır. Dış görünüşün mükemmel olsa bile kendine yeterince güvenmiyorsan ve davranışlarından emin değilsen kadınlar tarafından tam anlamıyla yakışıklı bulunmazsın. İşte nasıl yakışıklı olunur sorusuna cevap niteliğinde yakışıklı olmanın 4 yolu…

Nasıl Yakışıklı Olunur?

1- Doğru Giyin

Boynunun kısa olması ya da kilolu olmak gibi handikapların olabilir doğru giyinerek bunları gizleyebilirsin. Kadınlar güzel görünmek için çeşitli çeşitli hilelere(!) başvuruyorlar. Göğüsleri küçük olanın destekli sütyen takması, cildi yeterince güzel olmayanın makyajla tüm kusurlarını kapatması, göbeği olanları korse ya da korseleri kıyafetleri giymesi, kısa boylu olanın topuklu ayakkabıları tercih etmesi gibi daha bir çok şey sayılabilir. Bu konuda gerçekten uzmanlar haklarını vermek lazım. Sende bu denli uğraşmana gerek olmadan birtakım kusurlarını kolayca gizleyebilirsin. Mesela kısa boyluysan ayakkabıların içine yerleştirilen gizli tabanlar var.

Eğer doğru bir şekilde giyinirsen ve tabi iyi bir şekilde daha yakışıklı görünürsün. İyi giyinmek için de internette araştırmalar yapabilirsin.

2- Kişisel Bakımına Dikkat Et

Bakımlı olmamanın seni olduğundan daha iyi göstermeyeceği şüphesiz bu yüzden bakımına dikkat et. Bakım derken neyi kastediyorum. Dişlerin, kokun, tırnakların, kıyafetlerin, saçın, cildin, ellerin, ayakların, koltuk ve etek altın, kıllar vs vs. Baştan aşağı bakımlı olmayı kastediyorum.

Yapabileceklerin bazıları; iyi bir parfüm almak, vücudundaki fazla kıllardan kurtulmak (özellikle sırt ve boyun bölgesindeki), dışarıya çıkmadan önce duş almak, hava alan ayakkabıları tercih etmek, günde en az iki kere dişlerini fırçalayarak ağız bakım ürünleri kullanmak ve uzun süre aynı şeyleri giymek yerine kıyafetlerini sık sık değiştirmektir.

Tüm bunlara dikkat edersen olduğundan çok çok daha yakışıklı görüneceksin.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

3- Spor Yap

Her ne kadar doğru giyinerek bazı şeyleri saklayabileceğini söylemiş olsam da spor yaparak böyle şeyler yapmaya gerek duymayabilirsin. Ayrıca ruhsal ve zihinsel olarak da kendini mükemmel hissedersin. Bir de sporun testosteron yani erkeklik hormonu salgılanmasını arttırdığı gerçeği var ki bu da daha girişken ve atak olmak demektir.

İyi bir vücuda sahip olduğunda yakışıklı bir erkeğe dönüşmek senin için çok daha kolay olacak. İyi bir vücuda sahip olmak aynı zamanda sabır ve çaba gerektirdiğinden kadınlar tarafında daha çekici biri olarak görülürsün.

4- Kendine Güven

Şimdiye kadar saydığım 3 yoldan daha önemli bir şey varsa o da kendine güvenmendir. Çünkü güzel bir kadın çirkin, bakımsız ya da kilolu bir erkeği tercih edebilir bunun örnekleri ortada. Ancak özgüvensiz bir erkeğe katlanamaz. Ayrıca yakışıklı olmayan bir erkek yeteri kadar özgüvenliyse kadınlar tarafından yakışıklı bulunduklarına emin olabilirsin.

Tüm bunlara ek olarak nasıl yakışıklı olunur konusunda eşsiz bilgileri öğrenmek ve kadınlar konusunda başarılı olmak hakkında erkeklerin çoğunun hayatları boyunca öğrenmeyeceği bilgileri öğrenmek istersen aşağıdaki bağlantıya tıkla. Şimdilik bu kadar. Tekrar görüşmek üzere…

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.