Kızla Tanışma Taktikleri

En Etkili Kızla Tanışma Taktikleri

Hoşlandığı kızla tanışmak konusunda çoğu erkek tam olarak ne yapacağını bilmiyor ve kızla tanışma taktikleri hakkında bilgiye ihtiyaç duyuyor. Ne yapacağını öyle ya da böyle bilenler ise uygulama da sıkıntı çekiyor.

Bir kızla nasıl tanışılır başlıklı yazımda tanışma konusu etraflıca ele almıştım. Burada daha çok, başarı oranını arttıracak konsept görünümlü taktiklere yer vereceğim. Başlayalım. Ne dersin?

Kızla Nasıl Tanışılır?

Kızlarla Tanışırken Bilmen Gereken 4 Taktik

1) Kızla tanışmayı eğlenceli bir aktivite olarak gör

Hoşlandığın kadınlara tanışmaya gitmeyi yapman zorunda olduğu bir görev olarak görme. Erkeklerin çoğunun bunu bir iş olarak yaptıklarına defalarca ve defalarca şahit oldum ancak bu bakış açısı uzun vadede ızdırap ve bıkkınlıktan başka bir şey getirmez. Ayrıca bu bakış açısı üzerilerinde ciddi bir baskıya yol açar.

Tanışma girişimlerine eğlenceli bir aktivite olarak bakarsan hem daha iyi tepkiler alır hem de daha fazla sonuca gidersin. Görevci yaklaşım kadını objeleştirir ve kızla arandaki ambiyansı bozar. Bu da kadını negatif etkiler haliyle… Bunu şöyle örneklendirebilirim. Varsayalım ki bir gece kulübündesin ve bir kızla konuşuyorsun. Kızın gözünün sende değil de cüzdanında olduğu çok belli. Seni parası yiyilecek herhangi bir erkekten öte görmüyor bunu biliyor ya da hissediyorsun. Buna rağmen hala o kızla beraber olmak ya da bir şeyler yapmak ister misin?

2) Eğlenceli bir şey yapıyorsun, bunu unutup stres yapma, keyif al

Kızlarla tanışmak vücut geliştirmeye benzer. İstediğin vücuda kavuşana kadar süreçten keyif alman gerekiyor yoksa fazla dayanamayıp bırakırsın. Aynı şekilde kızla tanışma meselesini bir stres kaynağına dönüştürme. Özel anlamlar yükleme. Amacın tanışmaya gittiğin kızı tavlamak değil kızlarla rahatlıkla tanışabilen birine dönüşmek olmalıdır.

İlk denemelerinde yüksek ihtimalle istediğin sonuçları almaktan uzak olacaksın. Normaldir bu biraz sürebilir sabırlı ol ve çekici, sosyal ve girişken biri olmaya odaklan. Yeterince tanımadığın kadınlarla ilgili anlamsız hayallere kapılma. Tek bir kıza saplanıp kalma her zaman seçenekleri arttır. Başarıyı getiren şey kızlara değil gelişime odaklanmak ve süreçten alabildiğin kadar keyif almaktır.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

3) Etraftakilerin sandığın kadar umrunda değilsin

Bu gerçek; erkekleri hoşlandığı kızla tanışmaya gitmekten alıkoyan en büyük problemlerden ve kızla tanışma taktikleri arasında en önemlilerinden biridir. Elalem ne der diye düşünmekten hoşlandığı kıza yaklaşamayan, yaklaşsa bile kızla yaşadığı o ana kendisini bırakamayıp çevredeki herkesin kendisini izlediğini düşünen erkeklerin sayısı oldukça fazla ve sırf bu yüzden çoğu zaman belki de çok güzel bir ilişki yaşayacağı kadını kaçırıyor.

Dünya bizim etrafımızda dönmüyor sen bir kızla tanışmaya gittiğinde en fazla birkaç meraklı bakışa maruz kalabilirsin ancak bu seni durmamak için yeterli bir sebep değildir. Sanki etrafta sen ve ondan başkası yokmuşçasına hareket edersen evet biliyorum bu biraz zor ancak böyle yaptığında daha etkili olacak.  Gergin ve şüpheli hareketler sergilersen dikkat çekersin elbette bu yüzden rahat ve doğal bir şekilde yaklaş. Emin ol kimsenin sandığın kadar umrunda değilsin.

4) Arkadaşlarını da tavla

Hoşlandığın kız her zaman yalnız olmayabilir. Onu arkadaşlarıyla beraberken görmüş olabilirsin. Tanışmaya gitmen için engel değil ancak şunu bilmelisin ki yanında arkadaşları olan kızın arkadaşlarını tavlayabilirsen kızla birşeyler yaşama oranını oldukça yükseltirsin. Çünkü özellikle aşkta kadın yakın arkadaşlarının fikrini çok önemser.

Eğer kıza odaklanıp arkadaşlarını görmezden gelirsen ne kadar iyi olursan ol arkadaşlarının o an ya da sonrasında yoluna taş koyacağına emin olabilirsin.

Bu yazıda seni daha başarılı yapacak kızla tanışma taktikleri arasından dört tanesine yer verdim. Yazdıklarımı uygulamaya başladığında hem kendi gelişimin hem de aldığın sonuçların daha olumlu olacağını göreceksin. Son olarak kızla tanışma aşaması kadınlar konusunda başarılı olabilmen için geçmen gereken kritik noktalardan sadece birisi. Hoşlandığın kadınlarla istediğin türde ilişkiler yaşayabilmek için çok daha fazlasına ihtiyacın olacak. Bu yüzden sana bir kaynak önerim var ve aşağıya linkini bıraktım. Sonraki yazılarda görüşürüz.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiye Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.