Kızla Nasıl Öpüşülür?

Bir Kızla Nasıl Öpüşülür?

Eğer bir kızla nasıl öpüşülür diye merak ediyorsan eğer bu yazıda anlatılanları uyguladığında daha ilk buluşmanızda onunla kolayca öpüşebilirsin. Tabi bunu yapabilmen için bilmen gereken bazı şeyler var çünkü erkeklerin çoğu bu konuda ciddi hatalar yaparak kızı kendilerinden uzaklaştırıyorlar.

İlk buluşmada öpüşülür mü diye merak ediyor olabilirsin ve bu kulağına çok hızlı geliyor olabilir ancak ne yapman gerektiğini bilir ve doğru bir şekilde uygulayabilirsen bu oldukça mümkün…

Kızla Nasıl Öpüşebilirim?

En sık yapılan hata; kızla öpüşmeyi doğru(!) anı bekleyerek süreci geciktirmek ve uzatmaktır. Varsayalım ki kızla dışarı çıktınız ve kızdan acayip derecede hoşlanıyorsun. Bir kafeye oturdunuz, bir şeyler içtiniz belki sonrasında başka bir mekana geçtiniz ve kızı evine bıraktın ya da evine doğru yolcu ettin.

Erkeklerin çoğunda öpüşmek için bir son anı, ayrılık anını bekleme durumu vardır. Çünkü filmlerde böyle görmüşlerdir. Erkek kızı evine bırakıp ve kızın evinin önünde öpüşmeye başlarlar.

Hayat her zaman filmlerdeki gibi değildir malesef. Ayrılma anlarında kızlar oldukça gergin olurlar. Böyle bir andan öpme girişiminde bulunman kızda kötü bir izlenim bırakır. Buluşmanız esnasında öpüşmediyseniz ayrılırken de bunu yapmamanı öneririm.

Sen kızı öpmeyi ne kadar uzatırsan üzerindeki baskı artar ve kendine güvenin sarsılmaya başlar. Bu da kıza ve ilişkinize negatif olarak yansır, doğal olarak… Burada gidip direkt dudaklarına yapış demiyorum elbette. Bu da doğru değil. Bir kızla nasıl öpüşülür ve ne zaman öpmelisin sorusunu ilerleyen bölümlerde cevaplıyorum.

İlk Buluşmada Kızla Öpüşmek

Bu meseleyi biraz açmak istiyorum çünkü erkeklerin neredeyse tamamı kızla öpüşmek için zaman geçmesi gerektiğini ve ilk buluşmada öpüşülmeyeceğine inanırlar hatta bunu akıllarından bile geçirmezler. Bilmeni isterim ki ilk buluşmada öpüştüğüm kadınların çoğuyla bir şeyler yaşarken öpüşmeyi geciktirdiğim çoğu kadınlarla bir şeyler yaşayamadım. Çünkü kızlar öpüşmeyi geciktiren zamanı geldiğinde hamle yapmayan erkekleri korkak ve pısırık bularak yüksek olasılıkla bir daha görüşmek istemezler. En iyi ihtimalle arkadaş olarak görüşmeye devam edersiniz ve onun görüştüğü erkekleri dinlemekle ya da şahit olmakla kalırsın. Bunu istemiyorsundur heralde.

Öpüşme olayı için gereksiz beklemelere son ver ve ilk buluşmada eğer ortamı hazırlayabilirsen kızla öpüşülebileceğine inan. Bazen kızdan dolayı ikinci ya da üçüncü buluşmayı beklemek durumunda kalabilirsin ama bahsettiğin şey zihninde kendine sınır koymaman ve kızla her an her şeyi yapmaya hazır olmandır.

Kızla Nasıl Öpüşülür?

Bir Kızı Öpmeden Önce Dikkat Etmen Gerekenler

Üst paragrafta ortamı hazırlamaktan bahsettim ya işte bunun için buluşmayı yani gideceğiniz yerleri yapacağınız aktivitelere önceden kafanda planlaman gerekiyor. Eğer kızla öpüşmek istiyorsan buluşmayı öyle bir planlamalısın ki öpüşmeniz neredeyse garanti olmalı. En basitinden varsayalım ki kızı öpmek istiyorsun ve kız da seninle öpüşmek istiyor sokak ortasında ya da kalabalık bir kafenin ortasında onu öpmeye çalışırsan kız kendini rahat hissetmeyip öpüşme girişimini tersleyebilir. Bu yüzden kızla nasıl öpüşülür sorusunun cevaplarından biri öpüşmek için müsait olan yerleri tercih etmektir.

Pek kimsenin olmadığı, rahat olabileceğiniz yerleri seçmen gerekiyor. Bundan sonraki gittiğin mekanların kız getirmek için uygun olup olmadığına da bak ki gitmen gereken yerler, oturacağınız masa, hangi köşenin daha iyi olduğunu önceden rahatlıkla biliyor ol.

Bir başka şey; kızla mümkün olduğunca yan yana oturun. Karşı karşıya oturmalarda yakınlaşmak zordur. Mümkün olduğunca yan yana ya da çapraz oturun. Bunu da sonradan değil masaya oturur oturmaz yap ki sonraki gergin bir ortam oluşmasın. Kız sorarsa neden karşıya geçmediğini karşı karşıya oturmanın iş görüşmesindeymiş gibi hissettirdiği o yüzden böyle oturmak istediğini söyleyebilirsin mesela. Yanına oturman önemli çünkü kıza dokunman, elini tutman ve kızla öpüşmek daha olası olacaktır.

Kızla Öpüşmeye Nasıl Başlanır? 

Şimdiye kadar tüm anlattıklarımı uyguladıysan yani kızı uygun bir mekana götürdün. Rahat bir masaya geçtiniz ve kızın yanına oturdun. Konuşmaya başladınız ve aşağıda verdiğim taktiği ilk yarım saat ya da kırk beş dakika içerisinde uygulamış ol.

Şimdi geçelim kızla öpüşmeye nasıl başlayabileceğinle ilgili daha önce defalarca denemiş olduğum ve başarılı olduğum bir öpüşme taktiğini paylaşmaya…

Kendince başka taktikler de geliştirebilirsin ki zamanla geliştireceksindir ama bu anlatacağım oldukça pratik bir taktiktir.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Etkili Bir Kızla Öpüşme Taktiği

Kızla sohbet ederken bacaklarınızın birbirine değmesine sağla ve muhabbet esnasında kolunu kızın omzuna at ama bunu muhabbet arasına doğal bir şekilde yedir. Sessizce bekleyip birden ya da çekimser bir şekilde bunu yaparsan olmaz.

Kolunu kızın omzuna attıktan sonra konuşman bittiğinde sessizliğe izin ver ve kızın gözlerinin içine bak. Kızın tepkilerini izle o da senin gözlerine bakıyor ve gülümsüyorsa doğru zaman denilen şey gelmiş demektir. Sol gözüne sonra sağ gözüne ve sonra da dudaklarına bak. Bunu bir kez daha tekrarladıktan sonra kızla öpüş. Bir iki saniye sonra kendini geri çek. Kıza kontrolün kendinde olduğunu hissettirerek izin ver ki üzerinde oluşabilecek gerginlik azalsın. Yüksek ihtimalle sen öpüşmeyi kestikten sonra o kendiliğinden devam etmek isteyecektir.

“Bir kızla nasıl öpüşülür” sorusunun cevabı gayet basit aslında. Mesele kızın seninle öpüşmesini isteyecek kadar çekicilik yaratabildin mi yoksa yaratamadın mı sorusudur. İstersen dünyanın en iyi öpüşme taktiğini kullan yeteri kadar çekicilik yaratmadıysan işe yaramaz. Yediğin tokatla ya da terslendiğinle kalırsın ve bir çuval inciri mahvedersin. Peki o çekiciliği nasıl oluşturacağım diye merak ediyorsan diğer yazılarımı okuyabileceğin gibi aşağıdaki önerimi de inceleyebilir ki bu öneri aslında kadınlar konusundaki tüm sorunlarını çözebilecek bir öneri…

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.