Kızla Mesajlaşma

Kızla Nasıl Mesajlaşılır?

Bu yazıda erkeklerin için büyük dertlerden biri olan “kızla mesajlaşma” meselesini ele alıyorum. Gerek SMS’ten gerek WhatsApp’tan gerekse de bilinen sosyal medya mecraları aracılığıyla iyi bir şekilde mesajlaşabiliyor olman hoşlandığın kızın sana karşı çekim hissetmesini ve bu çekimi hızla bir şekilde yükseltmeni sağlar.

Aksi de mümkün… Mesajlaşmalarda yaptığın ufak gibi görünse de kritik hatalar yüzünde aradaki çekim hızlı bir şekilde kaybolabilir.

Birazdan defalarca test edilmiş ve başarılı olunmuş kızla mesajlaşma taktiklerini paylaşacağım ama önce şu ilk mesaj konusunu bir deşelim istiyorum. Ne yazacağını bilemezsin. Yazar yazar göndermeden beğenmeyip silersin tam işte şimdi oldu dersin ama son saniye yine emin olamayıp başa dönersin.  Ne yapmalı?

Kızla Mesajlaşma Taktikleri

Kızla İlk Mesajlaşma

Kıza özellikle de yeni tanışılan kıza ilk mesaj atılacakken atılan mesajın kızın cevap vermek isteyecek türden olmasına dikkat etmek gerekiyor. Bu yüzden selam, naber ya da napıyorsun’dan öteye geçmek lazım.

“Kıza ilk mesaj” örnekleri verecek olursam, gördüğün bir şeyin sana onu hatırlaması varsayımı üzerinden gidebilirsin. Mesela;

  • Az önce seni gördüm galiba, o ayakkabıyı çok aradım deme.
  • Bugün bir kedi gördüm aynı sana benziyordu bak fotoğrafını da çektim. (Google’dan süslü bir kedi bulup atarsın 🙂 )
  • Dün gece seni rüyamda gördüm ardından uyandım. Kabus gibiydi. 🙂

Lakap takarak normalde bir soru yöneltebilirsin. Mesela;

  • Naber kozmetik kraliçesi 🙂
  • Selam ufaklık 🙂
  • Napıyosun yavru ceylan 🙂

En son gördüğünde neyle meşgulse oradan flash back yapıp oradan sataşabilirsin. Mesela alışverişteydi diyelim;

  • Tahmin edeyim beğendiğin hiçbir kıyafetin sana olan bedenini bulamadın, değil mi?
  • En son alışveriş yaparken bırakmıştım seni bıraktığım gibi misin hala yoksa buldun mu aradığını? 🙂

Kızla Mesajlaşma Taktikleri

Birazdan sıralayacağım kızla mesajlaşma taktikleri  sayesinde ne yazacağım, nasıl yazacağım türünden sorunlarını tamamen ortadan kaldırmış olacaksın. İşte uygulandığında kızlarla mesajlaşırken faydasını göreceğin 6 taktik;

1 – Zamanlamayı İyi Ayarla

Her ne kadar kızla daha önceden muhabbetin olsa da ilk mesajının umursanmayıp dönüş yapılmama ihtimali her zaman vardır. Dolayısıyla kötü bir zamanlama yapıp bunu körükleme. Yoksa mesajlaşma daha başlamadan bitebilir. Peki en uygun zaman ne zamandır. Akşamüstü 6-7 sonrası herkesin işlerini bitirdiği ya da bitirmeye yaklaştığı zaman dilimleridir bu zamanlar ve kızın uygun olduğunu bildiğin zamanlar mesaj atmak için ideal vakitlerdir. Sabahın köründe, öğle vakti işte-okulda olduğu zamanlarda ya da gece geç saatlerde mesaj atmamanı öneririm.

2 – Uzun Uzun Mesajlaşma

Mesajlaşma meselesi aslında kızla buluşmanın yolunu yapmak içindir. Bu meseleyi böyle algıla ve saatlerce mesajlaşma yanlışına düşme. Bu sıkıcı bir hale gelebileceği gibi tüm vaktini ona ayırmış olman kıza, hiçbir işinin olmadığını ve boş biri olduğunu düşündürür. İtici bir erkek olarak algılanırsın. Ne söylemek istiyorsan buluştuğunuz zaman söylersin.

3 – Atacağın Mesajları Çok Fazla Düşünme

Orijinal bir şey yazayım da farklı olayım diye düşünme. Kız gün içerisinde bir sürü erkekle yazışıyor. Kendini herkesten daha iyi bir şey yazmalıyım ve onun ilgisini çekmeliyim diye şartlama içinden ne geliyorsan yaz. Kendini şartlarsan bu bir iki mesajla anlaşılır ve muhtaç bir duruş sergilemiş olursun. Kasma, oluruna bırak, akışında hareket et. Birkaç saniye içinde okunup geçilecek bir mesaj için dakikalarca düşünme.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

4 – Gelen Mesajı Anında Cevaplama

Kızdan gelen mesajı anında cevaplayan erkeklerden olma. Bu senin değerini düşürür ve karşı tarafı alıştırır işin olur geç yazmak durumunda kalırsın saçma sapan triplerle karşılaşırsın. Kızın, attığın mesajlara geri dönüş hızına göre sende uygun dönüşler yapabilirsin. O anında cevaplıyorsa bile sen ara ara beklet.

5 – Kompozisyonlar Döşeme(!)

Kızın sana attığı kısacık bir mesaja cümlelerle karşılık verme. Bazen seni açıklamaya yapmaya yönelten sıkıştımalarda bulunabilir böyle anlarda kızı ciddiye alıp kendini gereksiz bir şekilde açıklama. Uzun uzadıya hesap verme. Mesajlarını mümkün olduğunca kısa tut, kısa derken de bir iki kelimeden fazla kullanma demiyorum tabi gerektiği zaman uzat. Yine kızın attığı mesajların uzunluğuna göre hareket edebilirsin.

6 – Aynı Anda Birden Fazla Kızla Yazış

Bir kızla yazışırken başka bir kızla daha yazışıyor olman seni rahatlatacağından muhtaç tutumlar sergilemenin önüne geçer. Ayrıca ne kadar çok kızla yazışırsan mesajlaşma konusunda o kadar iyi olursun. Oturduğun yerde sadece yazışarak kadınları etkileyebilir ve onlarla buluşmalar ayarlayabilirsin.

Biliyor musun kızla mesajlaşma mesela kadınlar konusunda başarılı olabilmek için ustalaşman gereken kritik noktalardan birisi. Ancak bununla bitmiyor daha bir çok kritik nokta var. İlk buluşma, elini tutmak, öpüşmek, ilişkiyi başlatmak gibi… Kadınlar konusunda istediğin başarıyı elde edebilmek istiyorsan tüm bu noktalarda tam olarak ne yapman gerektiğini biliyor olman gerekiyor ama merak etme sana iyi bir haberim var. Kadın erkek ilişkilerini baştan aşağı ele alan ve deneyimli deneyimsiz her erkeğin kadınlarla ilgili eksikliklerine çözüm sunan rehber niteliğinde bir kaynak var. Linkini aşağıya koydum. Kesinlikle incelemeni öneririm. Şimdilik bu kadar bir sonraki yazıda görüşelim.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Comments

Salih

Nen buraya sevgili aramak için girdim busiteeye daha kizlarla mesajlasamadim

Flört Sanatı

Merhaba Salih; o halde bu yazıya ek olarak ve kızla mesajlaşma ile ilgili yazılmış diğer yazıları da okuyarak denemelere başla derim ve sonuçları da burada paylaş lütfen! 🙂

Salih

Sabırlı bir insanım

İsmail

Kızlarla tanışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.