Kızla Konuşulucak En Güzel Konu

Kızla Konuşulacak En Etkileyici Konu

Bu yazıda bana göre kızla konuşulacak en güzel konu olan bir konu başlığından bahsedeceğim. Öyle ki üzerine saatlerce sıkılmadan konuşabileceğiniz ve kız hakkında hayat görüşü hakkında detaylı bilgi edinebileceğin bir konu bu. Tabi ki de insan ilişkilerinden bahsediyorum.

Kadınların ilgisini çeken pek çok konu bir şekilde ilişkilerde bağlantılıdır ve o yapmaya bayıldıkları dedikoduların çoğu zaman ana başlığıdır. Biz erkekler arabalar, bilgisayar ya da konsol oyunları, futbol gibi konular üzerine konuşmaktan büyük keyif alsak da kadınlarla bu konular hakkında konuşmak çoğu zaman hatalıdır. Çoğu zaman diyorum çünkü bu konularla ilgili olan az da olsa kadın var. İlgi alanlarını öğrenmeden bu konulara girmemek lazım. İçlerinde pek iletişim bulunmadığı için sıkıcı buluyorlar.

Ancak pembe dizilere adeta ölüyorlar. Neden çünkü? Pembe dizilerdeki entrikanın, iletişimin, duygu karmaşasının büyüsüne kapılıyorlar. Umutsuz Ev Kadınları ve Ufak Tefek Cinayetler buna iyi bir örneklerdir. Neredeyse tüm kadınlar bu tarz dizilerin hiçbir bölümünü kaçırmıyorlar. Neden çünkü içerisinde insanlararası iletişim yatıyor.

İletişim sayesinde karşımızdaki insan hakkında bilgi sahibi olur ve iletişim sayesinde bize uygun eşler, arkadaşlar, düşmanlar seçeriz. Bu yüzden oldukça eğlenceli ve ilginç bir konu…

Kızla Konuşulacak En Güzel Konular

İlişkiler Konusunu Nasıl Kullanabilirsin?

  • Gittiğin bir kültür festivalinde yöre insanlarıyla olan hikayelerini anlatabilirsin.
  • Uzun süreli ilişki bitmiş bir arkadaşından konuyu açabilirsin.
  • Erkek arkadaşı tarafından aldatılan bir kız arkadaşından bahsedebilirsin.
  • Gittiğin bir konseri ve çalan grupla tanışma hikayeni anlatabilirsin.
  • Hobinle ilgili katıldığın bir etkinlikte yaşadıklarını anlatabilirsin.

Kıza Konuyu Nasıl Anlattığın Daha Önemli

Tabi asıl önemli olan bu hikayeleri nasıl anlatacağındır. Altına kaçırdığın bir anını doğru bir anlatımla çok eğlenceli ve kızla konuşulacak en güzel konu haline getirebilirsin mesela. Ya da yaşadığın hikaye aslında çok eğlenceli ve ilgi çekici olmasına rağmen anlatım tarzından dolayı öyle olmamasına rağmen sıkıcı bir şeymiş gibi sunabilirsin. Özünde çok komik bir fıkrayı anlatımıyla berbat eden insanlarla sen de karşılaşmışsındır. 🙂

Şimdi iyi bir hikaye anlatıcı olmak için bilmek gerekenler bahsetmek istiyorum. Öncelikle başarılı hikaye anlatıcıları anlatacakları konuyu önceden hazırlayıp sürekli tekrar ederler. İlgi çekici bir olay yaşadığında önce batırsan bile önemli olmayacak arkadaşlarınla paylaşarak hikayeni anlatım biçimini çekicileştirebilirsin. Cem Yılmaz mesela doğaçlama yapıyormuş gibi görünse de o şovların arkasında saatlerin pratiği var.

Kızla Konuşulacak Konu Bulmakta Zorlanıyorum

Hoşlandığın kızla konuşulacak konu bulmakta zorlanıyor ve bunu çözmek istiyorsan senden başından geçen en az 3 ilginç ve eğlenceli olayı yazmanı ve ezberleyene kadar tekrar etmeni öneriyorum.Olay oturduktan sonra yakın arkadaşlarınla paylaşıp anlatım tarzını mükemmelleştirebilirsin. Bu alıştırma iyi bir hikaye anlatıcısı olmak için başlangıç aşamasında etkili bir alıştırmadır.

Bu alıştırmayla kızla konuşulacak konular bulmak senin için oldukça kolaylaşacak ve ne anlatırsan anlat kızların dinlemekten keyif aldığını birine dönüşebilirsin. Her zaman aklından en az 3 fıkra, en az 3 eğlenceli anı bulundurman sadece kadınlarla değil girdiğinde herhangi bir ortamda hızlı bir şekilde kendini kabul ettirmek ve sevdirmek için çok işine yarar.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Sana bu yazıda bana göre kızla konuşulacak en güzel konu olan ilişkiler konusu ile ilgili ne anlatabileceğini ve daha önemlisi nasıl etkili bir şekilde anlatabileceğini paylaştım. İlişkiler konusunu şu açıdan da en güzel konu olarak buluyorum. Nihayetinde karşındaki kızla bir ilişki kurma niyetindesin ve kadının ilişkilere bakış açısını direkt olarak sormak yerine bu konu üzerinden daha kolay ve daha doğru bir şekilde öğrenebilirsin. Çünkü direkt sorsan doğru cevapları alamayabilirsin. Yazı içinde bahsettiğim alıştırmayı yapmayı unutma ve son olarak eğer kadınlar konusunda ustalaşmak ve hoşlandığın kadınları kendine aşık etmek istiyorsan Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursunu buraya tıklayarak incelemeni öneririm. Sonraki yazılarda görüşmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.