Kızla İlk Buluşmada Konuşulacak Konular

Kızla İlk Buluşmada Ne Konuşulur?

Hoşlandığın bir kızla, ilk buluşmanızı yapacaksınız ama kızla ilk buluşmada konuşulacak konular hakkında yeteri kadar fikrin olmayabilir. Bunun gerginliğini yaşıyor ve kendini baskı altında hissediyor olabilirsin.

Bu yazıda öğreneceklerinle ilk buluşmanızda kızın senden hoşlanmasını sağlayabileceksin.

Öncelikle bilmeni istediğim şey; pek çok erkek hoşlandığı kızı ilk buluşmada kaybederler.

Öyle hatalar yaparlar ki kızın gözünden sıkıcı, sıradan bir erkeğe dönüşür, diğerleri gibi olurlar ve belki de çok güzel olabilecek bir ilişki daha başlamadan bitirirler. Bu hataların önemli bir kısmı da kızla konuşurken yapılan hatalardır. Konuşurken yapılan hatalardan önce buluştuğunuz esna hakkında söylemek istediklerim var.

İlk Buluşmada Ne Konuşulur?

Kızla İlk Buluşmanın İlk Saniyeleri

İlk olarak kızın buluşmaya yerine geldiğinde selamlaşırken sadece elini sıkmak ya da sadece yanağından öpmek yerine yüksek bir enerjiyle ve içten bir gülümsemeyle karşıla. Dünyanın en doğal şeyini yapıyormuşçasına bir rahatlıkla ona sarıl. Sarılmanı da normalden birkaç saniye daha uzun tut. Bu karşılaşma tarzını da alışkanlık haline getirmeni öneririm. Ayrıca sarılırken öpme ya da öpeceksen sarılma. Bu eylemin etkisini azaltır.

İlk anlardan itibaren güzel bir enerjiyle başlamak buluşmanın gidişatı için önemlidir. Çünkü yukarıda söylediğim gibi bir karşılama yapman seni ilk saniyelerden itibaren diğer erkeklerden ayırır ve hakkında özgüvenli ve romantik biri olduğunu düşündürür. Kızla ilk buluşmada konuşulacak konular başlıklı bu yazıyı onun devamı gibi düşünebileceğin, ilk buluşmada tam olarak nasıl davranman gerektiği hakkındaki “Kızla İlk Buluşma” başlıklı yazımda da önemli şeylerden bahsetmiştim. O yazıyı da okumanı öneririm.

Kızla İlk Buluşmada Hangi Konulardan Konuşulur?

Konuşmalarını olarak eğlenceli anıların ve maceraların üzerinden şekillendirebilirsin. Mesela; gezdiğin yerler… Bu yerlerin detayları ve oradayken hissettiklerini, yaşadığın maceraları anlatabilirsin.

Uzun süreli bir ilişkisi bitmiş arkadaşının konu açabilir ve ilişkiler üzerine sohbet edebilirsin. Hem kızın ilişkilere bakış açısını da öğrenmiş olursun.

Etkilediğin bir kitabı, yabancı diziyi ya da filmle ilgili görüşlerini paylaşabilirsin ve aynı şekilde onunda anlatmasını sağlayarak üzerine konuşabilirsiniz.

Varsa evcil hayvanından bahsedebilir onunla olan ilişkini anlatabilirsin. Kadınların çoğunun evcil hayvanlarla arası iyidir.

Hakkında pek çok kişinin bilmediği bir sırrı onunla paylaşabilir ve aynı şekilde onunda seninle paylaşmasını isteyebilir. Böylece duygusal olarak yakınlaşmış olursunuz.

Çocukluk anıları da üzerine konuşması keyifli bir konudur. En yaramaz anını, çocukken başında geçenleri anlatabilirsin o da kendini çocukluğunu anlatır. Anılar üzerinden eğlenebilirsiniz.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Konuşacak bir şey bulamadığında;

Etraftaki insanların dedikodusunu yapabilirsiniz. Çevre masalar hakkında görüşlerini belirtebilir ve kızın da görüşlerini alabilirsin. Etrafla dalga geçebilirsiniz. Oldukça eğlencelidir bu kadınlar zaten dedikoduya bayılıyorlar. Mesela dikkatini çeken bir çift hakkında kıza şunu diyebilirsin;

  • Şu çifte baksana… Bence daha yeni sevgili olmuşlar ya da olmaz üzereler. Nasıl da heyecanlı heyecanlı bakıyorlar birbirlerine. Sen ne düşünüyorsun?

Ya da bir masadaki kız grubunu göstererek;

  • Bence şu sarışın olan grubun lideri… Muhtemelen çoğu kararı o veriyor. Kısa olan da yerinde durmuyor. Gözü etraftaki erkeklerde. Kızgınlık döneminde belli…

Yazı boyunca anlattıklarımı uygularsan ve konuyla ilgili diğer yazılarımı da okursan kızla ilk buluşmada konuşulacak konular hakkında bir sorun yaşamazsın. İkinci buluşmayı kopartman da oldukça kolaylaşır. Ama tabi ilk buluşmanızın iyi geçmiş olması o kızla sevgili olacağınızı garanti etmiyor. Bilmen ve doğru yapman gereken başka şeylerde var. Eğer kadınlar konusunda çok iyi olmak ve kimseye ihtiyaç duymadan hoşlandığı kadınlarla farklı farklı deneyimler yaşayabilen bir erkek olmak istiyorsan sana en ince detayına kadar her şeyi öğretecek bir kaynak önerisiyle yazıyı sonlandırıyorum. Aşağıdaki linke tıklayarak kaynağı inceleyebilirsin. Görüşmek üzere…

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.