Kız Tavlama Sanatı

Kadın Tavlama Sanatı

Eğer “kız tavlama sanatı” hakkında ustalaşmak istiyorsan kısa vadede sonuç veren bilgilerden daha fazla çekici bir erkek olmak üzerine yoğunlaşmalısın. Diğer yazılarımda anlık çözümler sunan taktikler olduğundan dolayı burada biraz daha derin ve uzun vadeli konulardan bahsedeceğim.

Uzun vadeli çözümün; zaman, sabır ve çaba gerektirdiğinden birçok erkeğin bu gerçeği görmezden gelmesini anlayabiliyorum ama öyle ya da böyle dönüp dolaşacağın yer burasıdır.

O yüzden sık dişini ve aynı sorunları tekrar tekrar yaşayarak bu gerçeği öğrenmek zorunda kalmak yerine hem içsel hem de dışsal olarak çekici bir kimliğe kavuşmak için şimdiden yola koyul ve okumaya devam et.

Bir Kızı Nasıl Tavlarsın?

Hoşlandığın bir kızı nasıl tavlarsın biliyor musun bunun önce ilgili bir diğer yazımda da yazdığım gibi kendine uygun yolu seçmenle başlıyor. Sosyal ortamlarda mı daha iyisin, tanımadığın ve ortak bir noktanızın olmadığı kadınlarlayken mi daha rahat hissediyorsun yoksa sana göre olan internet üzerinden mi tanışmak? Kendi stilini oluşturmaya başladıktan sonra izlemen gereken yol seçtiğin ortamlara göre değişiyor.

Tanışmakla başlayan süreç çekim oluşturmak, güven vermek ve baştan çıkarmakla son buluyor. Yere, zamana ve mekana göre bu adımlarda ilerleme hızın değişiklik gösterir. Gece kulübündeyken işler çok hızlı bir şekilde gelişebilirken sosyal ortamlar nispeten daha fazla zaman ister ve çok daha farklı değişkenler sürece dahil olur. Kadınları etkilemenin yolları başlıklı yazım ilgili çekebilir.

Kız Tavlama

Kız Tavlama Taktikleri

Kadınları çekici bulduğu, cezbeden ve karizmatik erkek olmak hakkında taktikler istiyorsan sadece birkaç kadına değil de oldukça fazla kadına hitap eden donanımlı biri olmayı hedeflemen gerekiyor. Şimdi gelelim donanımlı bir erkeğe dönüşebilmek için karaktere kazandırılması gereken özelliklerin neler olduğuna…

1 – Dış görünüşünü geliştir

Erkeklerin büyük bir kısmının ihmal ettiği ya da dikkat ediyorum derken birçok yanlış yaptığı dış görünüş konusu da oldukça önemli. Yakışıklı biri olmayabilirsin ama vücuduna uygun giyinerek, iyi kombinler tercih ederek, kişisel bakımını ihmal etmeyerek ve vücudunu fit bir görünüme kavuşturarak kız tavlama konusunda oldukça avantajlı bir konuma geçebilirsin. Dış görünüşüne önem veren erkek kendine değer veren erkektir. Kendine değer veren erkek kendine saygısı olan erkektir. Kendisine saygısı olan erkek ise çekici erkektir.

2 – İş hayatını önemse ve sürekli üzerine koy

Bir erkeği değerlendirilirken kullanılan en büyük ölçütlerden biri işini nasıl yaptığıdır. Erkeğin işine olan tutumu karakteri hakkında çok fazla şey söyler. İnanılmaz paralar kazanmandan ya da sosyal statü bakımından yüksek bir mesleğin olmasından bahsetmiyorum. Öyle olursa daha iyi tabi ancak daha önemlisi yaptığın işin hakkını vermen ve işine tutkuyla bağlı olmandır. Bunlar başarılı bir erkek imajı çizmene sebep olur.  Özgüvenin ve yeterlilik hissin optimum düzeye çıkar. Bu kız tavlama sanatı konusunda seni daha etkili kılar. Kariyer planlamanı doğru yap ve asla yerinde sayma.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

3 – Hayat dolu ve pozitif ol

Üzülmek, umutsuzluğa kapılmak, çaresiz hissetmek gibi şeyler hayatın doğasında var ama yakın arkadaşlarınlayken hariç hiçbir ortamda neşeni kaybetme ve eğlenceli modu koru. Bunlar güçlü afrodizyaklardır. Kadınları geçtim herkes böyle insanların yanlarında yakınında olmak ister.

Bizi eğlenceli olmaktan alıkoyan en büyük sebeplerden biri gün içerisinde kafamıza taktığımız şeylerdir. Kafamızda hala çözüme kavuşmamış onca sorun dolaşırken eğlenceli bir moda sahip olmak oldukça zor hatta imkansızdır. Her zaman çözümlememiş şeyler olacak. Yarınları ya da geçmiş düşünerek şimdiyi yemenin hiçbir faydası yok. Kendi geçmişin pişmanlığını ya da geleceğin kaygısını hissederken bulduğun anlarda yakala ve hayır şuan içinde bulunduğum anı yaşamayı seçiyorum diyerek o çok yakışan gülümsemeni yüzüne takın.

Ayrıca seni kötü etkileyen, negatif hissetmene sebep olan kısacası seni dibe çeken kişileri kim olursa olsun hayatından çıkar. Arabesk şarkıları, filmleri daha doğrusu arabesk olan her şeyi bırak. Zihnini pozitif şeylerle besle.

4 – Hayatını çeşitlendir

Kız tavlama sanatında sürdürülebilir bir başarı yakalamanın en önemli yolu hayatını çeşitlendirmendir. Evden işe/okula ya da işten/okulda eve bir hayat döngüsü oldukça kısır ve verimsiz bir döngüdür. Boş zamanlarını sana fayda sağlayacak şeylerle dolmanın inanılmaz faydasını görürsün. Kitap okumak, bir ya da birkaç hobi edinmek önemli silahlardır. Bunları hayatının hiçbir döneminde eksik etme.

Yazının sonuna doğru yaklaşırken kız tavlama sanatı başlıklı bu yazıda uzun vadeli önerilere yer verdim. Sağlam bir temele sahip olarak kadın tavlama sanatında ustalaşmanın çok daha kolay ve sürdürülebilir olacağını göstermeye çalıştım. Bitirmeden önce sana bir kaynak önerisinde bulunarak yazıyı sonlandırmak istiyorum. Kesinlikle incele. Diğer yazılarımda görüşmek üzere…

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.