Kız Arkadaşım Olsun İstiyorum

Artık Bir Kız Arkadaşım Olsun İstiyorum

Yalnızlıktan bunalan pek çok erkek artık bir kız arkadaşım olsun istiyorum yeter diye defalarca içlenmiştir. Bir kız arkadaşa sahip olan erkek sadece bir sevgiliye sahip olmanın yanı sıra kadınlar tarafından beğenilme, onca erkek arasından seçilme gibi daha birçok duygunun hazzını yaşar. Kadın ele geçirilmeye çalışılan, kuşatılan bir kale gibidir ve bu kadınla beraber olan erkeği de o kaleyi ele geçirmiş bir komutana benzetebilirim.

Sevgili Nasıl Bulunur?

Kız arkadaş nasıl bulunur diye soran erkekleri gözlemlediğimde hemen hepsinde sürekli yapmakta ısrar ettikleri bazı kritik hatalar gözlemliyorum. Bu kritik hatalar onları kendine bir kız arkadaş bulmak konusunda başarısız kılıyor. Peki nedir bu kritik hatalar?

En büyük hatalardan biri kadınları etkilemenin yolları konusunda başarıyı birtakım kalıplaşmış inançlara bağlamalarıdır. Ünlü olacaksın, zengin olacaksın ya da yakışıklı olacaksın başka türlü olmaz gibi. Böyle düşünen erkekler kendilerini avutmak konusunda ustalaşmıştır. Başarısızlıklarıyla yüzleşip başarıya giden yolu araştırmak yerine bu tarz inançlar geliştirmiş ve bu inançları yanlış örneklerle pekiştirmişlerdir. Evet şan, şöhret, para ya da tip avantaj sağlar erkeğe ancak bunlar olmasa da olur. Öyle olmasaydı güzelim kızların yanında uzaylıya benzeyen erkekler görmezdik değil mi ee ya zenginlerse diye düşünüyorsan bile zengin olsalar bi tıraş olurlar değil mi? Bi kılık kıyafetine çeki düzen verirler. O da yok yani işler sandığın gibi yürümüyor.

Peki nasıl yürüyor? Çoğu zaman bilinçaltı iletişimle kadına çekici erkek özelliklerini yansıtabilmekle yürüyor çok basit ifadeyle… Tabi önce çekici erkek özelliklerini ve bunların karaktere nasıl katılabileceğini ve doğru bir şekilde yansıtalabilmeyi öğrenmek gerekiyor. Bu sadece bir kız arkadaş bulmak için değil kadın erkek fark etmeksizin herkesle etkili bir iletişim kurabilmek için de gereklidir.

Kız Arkadaşım Olması İçin Ne Yapmalıyım?

Erkeklerin çoğu bir kız nasıl tanışılır sorusu karşısında çaresiz hissediyor ve hoşlandıkları kadınla sohbet başlatmakta sorun yaşıyor. Yaşadıkları reddedilme korkusu yüzünden kızlar tarafından reddedilmeye aşırı anlam yükleyerek psikolojisini bozuyor. Sırf güzel diye hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadığı kızı kendinde yüksekte görüyor ve ondan, ona yaklaşmaktan korkuyor. Daha kendisini anlamak konusunda yetersiz olan kadınları anlamak için saatlerini ve enerjisini harcıyor. Kız arkadaşım olsun istiyorum diyen bir erkeğin kadınları anlamaya ihtiyacı yoktur. Hiçbir zaman tam olarak anlayamayız da zaten. İlişkilerin nasıl yürüdüğüne nelerden etkilendiklerine, neleri itici bulduklarına hakim olmak yeterlidir.

Nasıl Sevgili Bulurum?

İlişkilerin nasıl yürüdüğü ile ilgili medyada ve internette ciddi bir bilgi kirliliği mevcut… Aşk ve flört süreçleri özellikle yerli dizi ve filmlerde yanlış bir şekilde ele alınıyor ve bunu gören erkekler kendi hayatlarında oralarda gördükleri şeyleri hoşlandığı kadına karşı uygulamaya başladığında filmdeki ya da dizideki gibi sonuç alamıyor acaba nerede yanlış yaptım diye düşünüyor ve artık bir kız arkadaşım olsun istiyorum diye kıvranıp duruyorlar.

Hiçbir erkek doğar doğmaz çapkın bir şekilde başlamıyor hayata. Çapkınlık doğuştan gelen bir özellik değildir. Çapkınlığın doğuştan ya da aileden geldiğine inanan erkekler potansiyellerini heba ediyorlar. Bu yüzden de istedikleri sonuçlara ulaşamıyorlar. Bunlar gibi daha pek çok davranış ve düşünce yanlışlıkları yüzünden erkekliği iliklerine kadar hissedemiyorlar.

Kendine Bir Kız Arkadaş Bulmak İçin

Öncelikle şu ana kadar bir kız arkadaşın olmadıysa şimdiye kadar yaptığın şeyleri yapmayı bırakıp kendine, bu işin doğrusunu öğrenmek için izin ver ve zaman tanı. Çünkü belli ki izlediğin yol seni kadınlarla beraber olmaktan alıkoyuyor dolayısıyla aynı şeyleri yapmak farklı sonuçlar doğurmayacak.

Kendine bir kız arkadaş bulmak için işe eksikliklerini tespit edip kendini geliştirmekle başlaman gerekiyor. Ayrıca hobiler edinerek hayatını ve kız arkadaş bulabileceğin ortamları çeşitlendirmen gerekiyor. Evden okula/işe ya da okuldan/işten eve bir hayat döngüsü içindeysen sınırlarsan kendini kendini bir kız arkadaş bulmak konusunda kısıtlı hareket etmek durumunda kalırsın. Gireceğin her ortam yeni fırsatlar demektir. Kız arkadaşım olsun diyen erkeklere bu yazı içerisinde az önce söylediklerime ek olarak üç tavsiyem daha var.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

1 – Değerinin farkına var ve bunu arttır

Sen bir kız olsaydın kendinle çıkar mıydın? Bu soruyu samimi bir şekilde cevapla. Eğer cevabın hayırsa iyileştirmen gereken bazı şeyler var demektir. Bunları belirleyip iyileştir ve değeri arttır. Değerli hissetmeye alış. Değerin ağzından çıkan kelimelerden attığın adıma kadar hal ve hareketlerinden net bir şekilde anlaşılsın. Ayrıca kişisel bakımını ihmal etme. Vücuduna iyi bak.

2 – Şansını denemeyi bırakma

Atmadığın her şutu kaçırmışsın diye güzel bir söz var. Bunu tanışmadığın her kadını kaybetmişsindir olarak uyarlayabiliriz konumuza. Ne kadar çok kadınla tanışmaya gider, ne kadar çok reddedilirsen daha az reddedilen bir adam olmanın yollarını öğrenirsin. Sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oyun oynayarak asosyal bir yaşan sürmek yerine gerçek hayatta kendine bir yer edin. Dışarı çık. Bu siteden öğrendiklerini uygulamaya başla. Hata yapa yapa işin doğrusunu öğrenebilirsin. Kız arkadaş bulmak için denemen gerekiyor. Denemeden aramadan nasıl bulabilirsin?

3 – Flörtü öğren

Ne yaptığını bilmeden deneyip durmak ciddi zaman kayıplarına yol açabilir. Flört nasıl edilir, çekim süreci nasıl ilerliyor, kadınlar hangi erkekleri çekici buluyor, nasıl sevgili olunur gibi birçok sorunun cevabına hakim olarak hareket etmek daha hızlı sonuca götürecektir. Çok fazla soru var ve aklım karıştı kadınlar konusunda aklım çok karışık diyorsan eğer sana piyasadaki en etkili kaynaklardan birini önerebilirim. Bu kaynak kız arkadaşım olsun istiyorum diyen erkeklerin kendine yapabileceği en büyük iyiliklerden biri olacaktır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kesinlikle incelemeni öneririm.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.