Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Kadınların etkilemenin yolları hakkında söylenecek şey olsa da bu konu iki temel üzerine kuruludur.

Birinci çekici bir erkek olmak ikincisi ise çekici bir hayata sahip olmaktır.

Nasıl çekici erkek olunur?” başlıklı yazıda çekici erkek olmak ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştum.

Bu yazıda da söylemek istediğim şeyler var.

Çekici Erkek Olmak

Kadınları çekici bulduğun erkeklerin ortak özellikleri arasında şunlar sayılabilir;

  • Özgüvenli
  • Espritüel
  • Cesur
  • Olgun
  • Organizatör
  • Bakımlı
  • Özsaygısı Yüksek

Bu özellikleri uzatmak mümkündür. Çekici bir erkeğe dönüşmek ve çekici bir hayata sahip olmak için;

Kadınları Etkile

Sosyalleş

İnsan doğası gereği sosyal bir varlık olsa da aile, yetiştirilme tarzı, arkadaş çevresi gibi etmenler yüzünden zaman içerisinde içine kapanık ve utangaç birine dönüşebiliyor. Erkek kendisini bu hale getiren etmenleri kontrol edememiş olsa da tekrar sosyal birine dönüşebilir. Farklı farklı insanlarla temas kurmak, sık sık sosyal ortamlarda bulunmak seni şuan olduğundan çok daha çekici bir erkeğe dönüştürecektir.

İlk adım olarak okulundaki öğrenci kulüplerinden birine girebilir ya da dans, tiyatro, şan, yabancı dil gibi kurslara kaydolabilirsin bunlar bir miktar maddiyat gerektirse de bunlara harcanan zaman ve emek boşuna değildir. Kendine yapacağın en büyük iyiliklerinden birisi olur. Gideyim ama param yok türünden bahaneleri kabul etmiyorum. Bir yolunu bir şekilde bulacaksın. Kendini gerçekten geliştirmek için hayatını çekicileştirmek için gereken neyse onu yapmalısın. Aksi takdirde hayatında büyük değişimler görmeyi bekleme.

Sosyalleşmeye başladığında iletişim yeteneklerin kuvvetleneceği gibi kadınlarla daha fazla bir arada olma imkanına da sahip olacaksın. Evde bilgisayar başında oyun oynamak eğlenceli geliyor olabilir ancak bunlara yavaştan bırakıp ya da en azından azaltarak oturduğun yerden kalk, evden okula/işe ya da işten/okula düzeni boz ve gerçek hayatın içine atıl.

Kendine Bak

Yeme, uyku ve hareket düzenini gözden geçir. Giyim tarzını çekicileştir. Bununla ilgili kitapçılarda birçok dergi internette bir sürü site var. Ufak bir araştırmayla bunlara hızlıca ulaşabilirsin. Benim sana önerim boy, kilo, vücut tipi gibi yönlerden sana benzeyen bir ünlüyü mercek altına alarak fikir sahibi olabilir, ona göre hareket edebilirsin.

Kendini Geliştir

Hiçbir şey yapmadan oturduğumuz yerde oturmaya devam etsek bile bir değişim halindeyiz. Önemli olan bu değişimin ne yönde ilerlediğidir. Hayat çok hızlı bir şekilde akıyor. Yaşarken fark etmesek de böyle. Dünkünü sen bugün bir şeyler katmadıysan, onu bir adım öteye taşımadıysan yaşamın hakkını vermiyorsun demektir. Kendini sürekli geliştirmen kadınları etkilemenin yolları hakkında daha doğrusu kendini için yapabileceğin en iyi şey… Bununla ilgili yine bir öneri; her hafta bilmediğim ama merak ettiğin bir konu belirle ve bir hafta boyunca o konu hakkında çeşitli araştırmalar yap. Her hafta yeni bir konuyu öğrenmeyi hedefle. Atıyorum bu hafta antropolojiyi araştır sonraki hafta astrolojiyi…

Oku

Okuduğun bir kitap seni en fazla 1 sene ileriye götürür. Kızla konuşulacak konular bulmakta zorlanan bir çok erkeğin okuduğu en son kitap Ali Baba ve Kırk Haramiler tarzı kitaplar… Okumak her şeyden önce kendine sağlam bir karakter oluşturmak, farkındalığa kavuşmak ve kendi gerçekliğini oluşturmak yönünden çok yararlı… Okudukça gerçek kendini bulacaksın. Ne okuyayım diye düşünme eline ne geçiyorsa oku. Oku da ne olursa olsun. Yine kendine bir hedef koy ve her hafta bir kitap bitirmeye çalış.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Flörtü Öğren

Kadın erkek ilişkiler bilinenden daha karmaşık ve komplike bir süreçtir. Bu süreç içerisinde bir çok değişken var. Bu konuda özellikle internette ciddi bir bilgi kirliliği var. Kadınlar konusunda başarılı olmak için ustalaşman gereken birçok nokta var. İletişim bilgilerini almak, ilk buluşma, kadın psikolojisi, kadınlarda çekimin nasıl oluştuğu gibi… Bu konuda sana doğru eğitim verebilecek sağlam bir kaynak önerim olacak. Seni hızlı bir şekilde konu hakkında donanımlı kılarak kadınları etkilemenin yolları hakkında etraflıca eğitecek bir kaynak bu. Sadece bununla da sınırlı değil. İncelediğinde ne kadar dolu bir kaynak olduğunu kendin fark edeceksin. Aşağıdaki linke tıklayarak kaynağı inceleyebilirsin.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.