Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanırlar?

Kadınlar Hangi Erkeklerden Hoşlanırlar?

Tanıştığın kızların kısa süre içerisinde senden hoşlanmasını istiyorsan kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar başlıklı bu yazı çok işine yarayacak bilgiler içeriyor.

Öncelikle kadınlar, çoğu zaman hoşlandığını söylediği erkek tipini aslında çekici bulmazlar. Şaşırtıcı değil mi? Bunun sebebi; kadınların mantıklarıyla konuşup, duygularıyla hareket ediyor olmalarıdır. Bu yüzden çoğu zaman söyledikleriyle yaptıkları birbirini tutmaz.

Örneğin sen de denk gelmişsindir; kendisine kötü davrandığını, acı çektirdiğini ya da kendisini aldattığını söyledikleri erkekleri mantıken hayatlarından çıkarmaları gerekirken onlarla görüşmeye devam ederler. Gelip sana dert yanmıştır sonra çok geçmeden tekrar o çocukla beraberken görürsün.

Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipi

Halbuki birkaç gün önce onu hayatımdan çıkaracağım, bir daha yüzünü bile görmek istemiyorum demiyor muydu?  Bir kadın neden kendisine zarar veren biriyle görüşmeye devam eder ki? Çok saçma değil mi?

Başka bir örnek iyi niyetli, efendi ve sakin erkeklerden hoşlandıklarını söylerler ama nerede tabiri caize it kopuk, serseri erkek var onlarla beraber olurlar. Beraber olmayı istediklerini söyledikleri erkeklerin, beraber oldukların erkeklerle hiçbir alakası yoktur.

Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanırlar?

Eğer gerçekten kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar diye merak ediyorsan hoşlandığın kadının eski sevgililerine bir bak. Ağzından başka şeyler çıkıyor olsa bile eski sevgililerine benzeyen erkeklerden hoşlandığına emin olabilirsin.

Bu başlıkla ilgili asla unutmaman gereken şey; kadınlar iyi niyetli, efendi, kendi halindeki erkekleri asla ama asla çekici bulmazlar. Ha böyle tiplerle sevgili olan kadınlar görebilirsin ama bu durumda; o kadının, o erkeği ateşli bir şekilde arzuladığı anlamına gelmez. Aklı işi bilen bir erkek tarafından çelinebilir.

Kadınların konusunda başarılı olmanın altın kurallarından biri, baz alman gereken şey kadının ağzından çıkan şeyler değil, davranışlarıdır. Bu kurala göre hareket eden erkek hoşlandığın kadınlarla istediği şeyleri yaşamak yolunda en büyük adımlardan birini atmış demektir.

Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipi

Öncelikle; doğru ve iyi giyinmen bununla birlikte kişisel bakımına dikkat etmen gerekiyor. Bu konuda diğer erkeklere göre daha önde olman lazım. İlgini çeken kadın tipinin yanında gezen erkeklere bakarak giyim konusuyla ilgili fikirler edinebilirsin. Giyim tarzını, hoşlandığın kadın tipine dikkat ederek oluştur. Rockçı kızlardan hoşlanıyorsan, takım elbisen onlara çekici gelmeyecektir. Nasıl bir kızla karşı karşıyaysan ya da nasıl bir ortamdaysan ona göre giyinmen yararına olur.

Eğlenceli olmak, kadınların hoşlandığı erkek tipinin sahip olduğu bir diğer özelliktir. Eğlenceli olmakla, kadını eğlendirmek için şaklabanlık yapmak arasında büyük fark vardır ama sıklıkla birbirine karıştırılır. Kadını etkilemek için eğlenceli olmak değil de her fırsatı bir eğlence aracına dönüştürebilen kendi içinde eğlenen ve bunu dışarıya yansıtabilen bir erkekten bahsediyorum.

Yukarıda bahsettiğim üç konuya dikkat ederek kadınların hoşlandığı erkek tipine dönüşmek yolunda büyük mesafe kat etmiş olursun ama tabi bunlardan önemli 3 şey daha var. Peki nedir bunlar?

1- Muhtaç tavırlar sergileme

Çekiciliğin en büyük düşmanlarından biri muhtaçlıktır. Bunu hisseden kadın anında o erkekten uzaklaşır. Aşık olan kadın bile muhtaçlığa çok fazla tahammül edemez. Ne yaparsan muhtaç tavırlar sergilersin; Mesela yeni tanıştığın kadın;

  • Telefonunu verdiğinde; gün içerisinde defalarca arama ve gün boyu mesajlaşma.
  • Telefonunu açmadığı zaman hemen ardından birkaç kez daha arama.
  • Mesajına cevap vermediği zaman; neden yazmıyorsun yoksa yanlış bir şey mi dedim, lütfen kusura bakma, çok özür dilerim, beni affet tarzı şeyler yazma.
  • Buluşma ya da görüşme talebine işim var diye karşılık verdiği zaman ısrar etme.

Erkeğin muhtaç gösteren bir çok örnek sıralayabilirim ama ne demek istediğimi anladığını varsayıyorum.

Hoşlandığın bir kıza karşı yukarıda saydıklarımı ya da bunlara benzer şeyleri yapma isteği gelmesini anlayabiliyorum ama kendini frenleyebilmelisin. Çünkü bu tür şeyler gerçekten ters tepiyor. Denediysen anlamışsındır.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

2 – Tüm kontrolü kadına verme

Aranızdaki iletişimde kontrolün büyük bir kısmı sen de olmalı. Kararları çoğunlukla sen al. Bu onun fikirlerini umursamamak değil, nihai kararları onu da mutlu edecek şekilde vermekten bahsediyorum. Sadece kadının istediği şeyleri yapıyorsan seni çekici bir erkek olarak görmesini bekleme. Ne zaman buluşacağınızı, nerede buluşacağınızı kadın belirliyorsa, sen iki yazarken kadın bir yazıyorsa, yazdığında da geç dönüş yapıyorsa kontrol kadında demektir.

3 – Mızmız erkeklerden olma

Kadınların en nefret ettiği erkek tiplerinden birisi mızmız erkeklerdir. Mızmız erkekler; sürekli şikayet ederler, sürekli sorun odaklıdırlar. Çözüme yönelik hiçbir çaba içine girmeyip durmadan hayıflanırlar. Gerçek bir erkek ise şikayet etmez ve her zaman çözüm odaklıdır.

Artık kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar sorusunun cevabını kabaca biliyorsun. Her ne kadar sana bu yazıda önemli şeylerden bahsetmiş olsam da bunlar sadece bir başlangıç… Eğer aşk hayatını canlandırmak istiyorsan eksikliklerini tamamlaman gerekiyor. İşte bu eksiklikler için hazırlanmış, kadınlar konusunda başarılı olmayı en ince detaylarına kadar anlatan ve erkekler için başucu kaynak niteliği taşıyan bir öneriyle yazıyı sonlandırmak istiyorum. Önerimi aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsin.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.