Hoşlandığım Kızın Sevgilim Olmasını İstiyorum

Hoşlandığın Kızla Nasıl Sevgili Olabilirsin?

Bu yazıda hoşlandığım kızın sevgilim olmasını istiyorum diyenler için sevgililik aşamasına geçiş hakkında görüşlerimi paylaşacağım. Atman gereken adımları ve bu adımları nasıl atabileceğini anlatacağım. Erkeklerin çoğu belli bir aşama kat ettikleri kızla sevgililiğe geçişte sıkıntı yaşıyor. İçten içe zamanın geldiğini hissediyorlar ama zihinlerindeki acabalar yüzünde belki de hayatının aşkı olacak kişiyle ilişkiyi başlatma sorumluluğunu alamayıp kızı kaybediyorlar.

Kızla Sevgililiğe Geçiş

Bu durumun pek çok nedeni var. Bilmen gereken ilk şey kadınların neredeyse tamamı tepkisel varlıklardır. Bu yüzden ilk hamleyi yapmazlar ama erkeği de hamle yapması konusunda teşvik ederler. Bu aleni bir teşvik değildir çoğu zaman dolaylıdır ve erkekten hislerini anlayıp ilişki başlatacak etkiyi yaratmalarını beklerler. Bu erkeğe yakışan ve erkeğin üstlenmesi gereken bir sorumluluktur. Yazının devamında anlattığım şeyleri doğru yerde ve doğru zamanda uygularsan hoşlandığın kızla sevgili olmak senin için oldukça kolaylaşacaktır.

Kızla İlişkiyi Nasıl Başlatabilirim?

Şimdiye kadar ki ilişkilerimin çok çok azı kadının girişimleriyle başladı. Birkaç kızın elimi tutmasıyla ya da teklif etmesiyle başlayan ilişkilerim oldu ancak bu seviyeye gelebilmek için o kızla bir çok eşiği geçmiş olman gerekiyor. Bahsettiğim bu eşikleri doğru bir şekilde geçtiğinde kızın elinin ayağına dolanmasına ve duygularına yenik düşmesine şahit olabilirsin. Eşikleri doğru bir şekilde atlatabilmek için girmen gereken sahip olman gereken 2 temel mantalite şunlardır;

1 – Bolluk Mantalitesi

Deneyimlerime ve gözlemlerime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki bu mantelite girersen sadece kadınlar konusunda değil hayatın genelinde başarıya giden yolun kapılarını aralamış olursun. Varsayalım ki sevgili olmak istediğin bir kız var ve bu kızın yanında yine sevgili olmayı isteyebileceğin 3-4 potansiyel kızla daha konuşuyorsun. Asıl istediğin ilki ama diğerleri de olabilir. Böyle bu senaryo içerisinde şu rahatlığa kavuşursun ilki olmazsa diğeri, diğeri olmazsa öteki, öteki olmazsa beriki…

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Seçeneklerini arttırırsan elin güçlenir ve çekiciliğin artar. Sen de fark etmişsindir hoşlanmadığın kızlar senden hoşlanmıştır bunun nedeni o kızların umrunda olmaması ve onlara karşı kaybedecek hiçbir şeyinin olmaması. İşte çekimi tetikleyen temelin parçaları az önce saydıklarım tek bir seçeneğe bağlı kalırsan olası bir red edilme durumunu düşünür öyle bir durumda ne yaparım ben diye kendini yer gerekli adımı atamazsın. Olabildiğince kızla konuş, mesajlaş, görüş ve cilveleş. Bu kafanı karıştırmaz aksine kafanı rahatlatır. Eğer hoşlandığım kızla sevgilim olmak istiyorum diyorsan önce böyle bir ortamı oluşturmakla başlayabilirsin.

2 – Çıkma Teklifine Olan Bakış Açısı

Hoşlandığım kızım sevgilim olmasını istiyorum diyorsun ama biliyor musun istersen dünyanın en iyi çıkma teklifi cümlesini söyle kız da senden hoşlanmıyorsa hiçbir işe yaramaz. Bu yüzden çıkma teklifi sırasında söyleyeceklerini umursama kaale alman gereken kısım kızın sana karşı nasıl hissettiğidir.

Kızla İlişkiyi Nasıl Başlatabilirim?

Kızla Sevgililik Aşamasına Geçiş

Hoşlandığım bir kıza en son sanıldığı gibi çıkma teklifi ettiğimde yani ona: “Benimle çıkar mısın?” diye sorduğumda lisedeydim. O zamanlardan bu zamana değişen çok fazla şey var. İlişkiye geçiş hamlem gibi… Ben hoşlandığın hiçbir kadına liseden beri çıkma teklifi etmemişimdir. Peki ne yapıyorum da ilişki başlıyor?

Hoşlandığım kızla eğlenceli vakit geçiririm. Beraber eğleniriz. Onun tepkilerini ölçerim ve zamanının geldiğini hissettiğimde ki kadın bunu hissettirir onun gözlerinin içine bakarak saçlarını okşarım ve ters bir tepki vermiyorsa burada uyum sağlıyorsa ana çekinmeden onu öperim. Onun öpmemle beraber aramızdaki buzlar tamamiyle kırılmış olup ilişki başlar ve aradaki kuvvetli bir bağ oluşur.

Öpmek yerine elini de tutabilirsin. Bu hareketlerinden sonra kız yüksek ihtimalle sana şunu soracaktır: “Biz şimdi neyiz?”. Sence neyiz, sadece arkadaşız gibi cevaplar vererek kızla biraz daha uğraşabilirsin de 🙂 İpler senin elinde ister duygusallaş ister biraz daha uğraştır. 🙂

Hoşlandığım kızın sevgilim olmasını istiyorum diyenler için yazdığım bu yazıyı kızla belli bir aşamaya gelmiş erkekler için yazdım doğal olarak. Eğer hoşlandığın kızlara denk geliyor ancak senden etkilenmelerini nasıl sağlayacağını bilmiyorsan çekiciliğin nasıl işlediğini öğrenmen gerekiyor. Sevgililik aşamasına geçmeden önce senden etkilenmiş olması gerekiyor. Bununla ilgili yazı sonunda sana etkili bir kaynak önerim var. O kaynağı incelediğinde kadınlar konusunda kafan hiçbir soru işareti kalmayacak ve hoşlandığın kadınları kendine aşık etmenin sırlarını öğreneceksin. Bitirmeye doğru yaklaşırken sana söyleyeceğim son şey; sevgili olarak düşündüğün kızların sayısını arttır ve işleri ilerlet. Sonrasında ise asıl kızla dışarı çıkarak yazıda bahsettiğim gibi çekinmeden onu öp. Sonrası kendiliğinden gelecek zaten. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşça kal!

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.