Çıkma Teklifi

Çıkma Teklifi Nasıl Edilir?

Bu yazıda kadın erkek ilişkilerindeki önemli evrelerden biri olan “çıkma teklifi” meselesini ele alacağım. Öncelikle çıkma teklifi etmek hoşlandığın kıza benimle çıkar mısın diye sormak değildir. Bu oldukça saçma ve komik bir soru…

Diğer yazılarımda ilişkiye seviye atlamanın erkeğin sorumluluğunda olduğunu ve kadının bu sürece istisnalar hariç en fazla ilgi işaretleri göndererek katkıda bulunacağı söylemiştim.

İlgi işaretleri için bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın başlıklı yazıyı inceleyebilirsin.

Hoşlandığın Kıza Çıkma Teklifi Etmek

Eee benimle çıkar mısın demek saçmaysa hoşlandığım kıza nasıl çıkma teklifi edebilirim diye aklından geçiriyor olabilirsin. Önce neden saçma bulduğumu açıklayayım şöyle ki; hoşlandığın kıza benimle çıkar mısın diye sorduğunu varsayalım kız da hayır dedi. Napacaksın bu durumda? Bir daha o kızın yüzüne nasıl bakacaksın, nasıl onla aynı ortamdayken gerilmeden durabileceksin.

Aslında reddedilmek doğal bir şey olsa da şu durumunda bunları yaşaman oldukça yüksek… Bunun yerine aradaki ilişkiden emin olduktan sonra basit bir şekilde kıza senden hoşlanıyorum demen yeterlidir.

Çıkma Teklifi Etmek

Çıkma Teklifi Ne Zaman Edilir?

İki hafta sonra mı, iki ay sonra mı yoksa altı ay sonra mı doğru zaman ne zaman biliyor musun? Hoşlandığın kıza çıkma teklifi etmek için en doğru zaman diye bir şey yoktur. Şu vardır; kızın yeteri kadar sinyal gönderdiğine emin olduktan sonra hamleni yapmaktır. Bu bazen saatler içerisinde bazen günler içerisinde gerçekleşebilir bazen de haftalar sonra… Tamamen oluşturduğun çekiciliğe ve güvene bağlıdır. Çekicilik oluşturma konusunda kadınları etkilemenin yolları başlıklı yazıya bakabilirsin.

En Güzel Çıkma Teklifi Sözleri

Yazıyı yazarken internette en güzel çıkma teklifi sözleri diye neler yazmışlar diye arattım ve karşıma şunlar ve şunlara benzer şeyler çıktı;

  • Vur hançeri kalbime, kalbim kana bulansın fazla derine inme çünkü orada sen varsın.
  • Sen çiçeklerin en güzeli, sen dünya güzeli, sen cennetten düşen bir parça, sen etrafa neşe saçan. Hayatıma güzellik katar mısın?
  • Beyaz atlı prensin olmamı ister misin?
  • Soyadımı soyadın yapmak istiyorum.

Daha fazlasına örnek vermeye dayanamayacağım gerçekten. Düpedüz saçmalık bunlar. Şu gerçeği aklına kazımanı istiyorum. Eğer bir kadın seni çekici bulmuyorsa ya da senden etkilenmemişse istersen dünyanın en güzel çıkma teklifi ediyor ol, hiçbir işe yaramaz.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Çıkma Teklifi Etmeden Önce Dikkat Etmen Gerekenler

1 – Önce Çekicilik Oluşturmaya Odaklan

Önceliğin hoşlandığın kızın seni çekici bulmasını sağlamak olsun bunu tam olarak nasıl yapabileceğini anlatan bir kaynağı yazının sonunda paylaştım. Çıkma teklifi olayını çok fazla düşünme. Kızla bir şeylere başlaman bir akış içerisinde gerçekleşir aslında çıkma teklifi etmene gerek bile yok.

2 – Kızla Dışarıda Buluş

Daha hiç baş başa buluşmadıysanız, dışarıda görüşmediyseniz çıkma teklifi etmen son derece anlamsız olacak ve istemediğin sonuçlar doğuracaktır. Önce dışarıya davet et. Baş başa görüşme davetini yapmak seni gererse bir etkinliğe çağır. Herhangi bir arkadaş toplanması olabilir.

3 – Eğlenin

Bir an önce duygularımı açmalıyım ve duygularımı dökmeliyim stresine sokma kendini. Çekicilik oluşturmaya odaklandığın kadar eğlenmeye ve kızı eğlendirmeye odaklan. Ciddi konuları düşünmek yerine kızı duygu bombardımanı yaşat. Farklı farklı duyguları cömertçe sun. Sen bunları yaptıkça ilişki yolunu doğru evrileceksiniz zaten. Herkesin sandığı türde çıkma teklifi etmek bir anlamda bu sürece çomak sokmaktır. Çıkma teklifi olayına bakış açını değiştir. Bunun zannedildiği kadar önemli bir şey olmadığı anla.

4 – Hoşlandığını Söyle, Elini Tut ya da Öp

İlişkinin startını vermen gerektiğinden emin olduğun an ona, senden hoşlanıyorum diyebilir, hiçbir şey demeden elini tutabilir ya da en iyisi onu öpebilirsin ama dediğim gibi emin olman gerekiyor yoksa elinde patlar. Nasıl emin olacağım diye soruyorsan eğer okumaya devam et.

Arci'nin E-KursuYazının içerisinde sözünü verdiğim gibi kadınlar konusunda bildiğin her şeyi unutturacak, aklında tüm soru işaretlerini çözüm olacak, kızla nasıl tanışacağından kendine nasıl aşık edebileceğine kadar her şeyin anlatıldığı çıkma teklifi de dahil bir çok kritik noktaya ışık tutan bir kaynak var. Aşağıya bıraktığım linke tıklayarak bu kaynağı incelemeni şiddetle öneririm. Çünkü kadınlar konusunda başarılı olmak için çıkma teklifinden daha önemli tam olarak işin doğrusunu bilmen gereken başka meseleler de var. Şimdilik bu yazının sonuna geldik. Bir sonraki yazıda buluşmak dileğiyle…

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.