Bir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Bir Kızın Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?

Kadınların pek azı hoşlandığı erkeğe gidip direkt olarak bunu söylerler. Kadın doğası gereği direkt olarak söylemeye değil, belli etmeye yönelik programlanmıştır. Eğer bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın sorusunun cevabını merak ediyorsan öncelikle bilmen gereken şey: kadınlar, hoşlandığı erkeklere bazı sinyaller gönderirler.

Erkeğin bu sinyallerin doğru algılayarak gelmesini ve kendilerini tavlamasını isterler. Gönderdiği sinyalleri doğru algılamayan, birkaç sinyalle rağmen hala hamlesini yapmayan erkeğe olan ilgilerini kaybeder ve sinyalleri başka erkeğe çevirirler. Kadının hoşlanma belirtileri de diyebileceğimiz bu sinyalleri fark eden erkek doğru hamleleri yaparsa kadını kazanır. Bir erkek olarak sana düşen kızdan gelen en ufak bir sinyali bile yakalayabilmen ve buna göre ilişkinin gidişatını yönlendirmendir. Peki bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım sorusunun cevabı olan bu belirtiler nelerdir?

Benden Hoşlanan Kız

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Şimdi seninle bu kadınların hoşlanma belirtileri başlığı altından en sık görülen 4 belirtiyi paylaşacağım.

1. Gözlerinin İçine Bakar Güler

Kadınların en kolay kendini ele verdikleri noktalardan biri budur. Kendini hoşlandığı erkeğin gözünün içine bakarak gülümsemekten alıkoyamayan kadın seninle iletişim halindeyken mümkün olduğunca pozitif bir tutum sergiler. Yalnız ayırt etmen gereken bir şey var; her gözünün içine bakarak gülen kadın sen hoşlanıyor demek değildir. Kendini geliştirmiş çevresiyle iyi ilişkiler içerisinde olmak isteyen kadın erkek fark etmeksizin herkes özellikle iş hayatında buna sıkça başvurur. Tek başına gülümsüyor olması emin olmak için yetmez. Birkaç belirtiyi daha görmeye ihtiyaç var.

2. Seninle Konuşabilmek İçin Bahaneler Üretir

Seninle konuşabilmek, mesajlaşabilmek ya da dönen bir sohbetin içine çekmek için çeşitli fırsatlar yaratmaya çalışır. Bunların ötesinde sürekli civarında olmak için çabalar. Sorar sorar, fikrini ister, kendisinin basitçe halledebileceği konularda bile. Bu örnekler çoğaltılabilir. Dikkat edersen kolaylıkla bu belirtiyi kolaylıkla fark edersin. Kadınlar her erkeğe bunu yapmazlar çünkü.

3. Sana Temas Eder

Bağ kurmanın en önemli etmenlerinden birisi dokunmaktır. Birbirlerine dokunan kişilerin arasında birbirlerine dokunmayan kişilere nazaran bilinçaltı düzeyde otomatikman daha kuvvetli bir bağ oluşur. Bu sebeple senden hoşlanan kadın, bu gerçeği bilmiyor olsa bile sana dokununca vücudunda salgılanmaya başlayan mutluluk hormonu olarak da bilinen dopaminin verdiği mutluluğu sürekli hissetmek ister. Bu yüzden çeşitli bahanelerle sana dokunmaya çalışır.

4. Seninle Zaman Geçirmenin Yollarını Arar ve Davet Eder

Konumuz olan “Bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın?” sorusunun en net cevaplarından biri bu belirtidir. Senden hoşlanan kadın devamlı seninle olmak, seninle vakit geçirmek ister. Çeşitli etkinliklere davet eder, birlikte bir şeyler yapma planları sunar ya da sana kendisini bir yerlere davet ettirmeye çalışır, bunun yolunu yapar.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

5. Mesajlaşmalarınızda İlgilidir

Yazdıklarına hemen cevap verir. Bol bol smile kullanır. Senin yazmadığın zamanlarda kendisi yazar. Ona yazmadığın için tatlı tatlı trip atar. Mesajlarında ve aslında yüzyüze iletişiminizde de sana gıcık, çok fenasın, çok kötüsün, uyuz, deli gibi yakıştırmalar yapar. Bu yakıştırmalar ilgi içerir.

Şimdiye kadar maddelediğim bu belirtiler “Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım?” diye merak eden erkeğin emin olmasını sağlayabilecek en sık görülen belirtilerdi. Kızın senden hoşlandığından emin olduğun durumu varsayalım tam olarak ne yapacağını biliyor musun peki? Evet senden hoşlandığını biliyor olman avantajlı bir durum yaratır ancak senden hoşlanıyor olması kesinlikle seninle bir şeyler yaşayacağını garanti etmiyor.

Bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın artık biliyorsun ama flört etmeyi ya da bir kızı nasıl tavlarsın tam olarak bilmiyor olabilirsin. Kadınlar konusunda başarılı olmak için ustalaşman gereken bir çok nokta var. Numarasını almak, bağ kurmak, ilk buluşma, elini tutmak ya da öpüşmek gibi. Sana tüm bu noktaların en ince detayına kadar öğretecek bir kaynak tavsiyesinde bulunarak yazıyı bitirmek istiyorum. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak önerimi inceleyebilirsin.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.