Bir Kızın Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Bir Kızın Hoşlandığını Nasıl Anlarız?

Bu bir kızın hoşlanma belirtileri nelerdir başlıklı yazıda bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamana yarayacak hoşlanma belirtilerine yer vereceğim. Kadınlar hoşlandıkları erkeklere farkında olarak ya da olmayarak bir takım sinyaller gönderirler. Çoğu zaman farkında olmadan gönderdikleri bu sinyalleri doğru bir şekilde algılayıp yorumlayan erkek kadınlar konusunda ciddi bir avantaj elde eder. Çünkü alınan sinyaller erkeğe ne yapması gerektiği konusunda fikir verir ve karşısındaki kızla işlerin nereye varacağını ya da varmayacağını belli ederek boşa zaman kaybetmenin önüne geçer.

Kadınların Hoşlanma Belirtileri

Hoşlanan Kızın Belirtileri Nelerdir?

Kızların hoşlanma belirtilerinin neler olduğunu öğrendiğinde hiç kimseye sormana gerek kalmadan ister yüz yüze ister telefonda istersen de internette konuştuğun kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını rahatlıkla anlayacaksın.

Ayrıca kızın senden hoşlandığına emin olman reddedilme korkusunu da ortadan kaldıracaktır.

Reddedilme korkusu kızın sana karşı duygularından emin olmadığın zamanlarda belirir. Dolayısıyla hoşlanma belirtileri ya da bir başka deyişle kadınların hoşlandığı erkeklere gönderdiği sinyaller çok işine yarayacak.

Kızların Hoşlanma Belirtileri

Senden etkilenen bir kızın hoşlanma belirtileri 4 şekilde görülebilir. Bunlar;

1) Kişisel sorular sorar: Doğal olarak senden hoşlanan seni tanımak ister. Bu yüzden sana kişisel sorular sorar. Adını, nerede oturduğunu, yaşını, okulunu, bölümünü, nasıl kızlardan hoşlandığını, sevgilin olup olmadığını, geçmiş ilişkilerini vs vs.

Senden hoşlanan kız bu soruların birini ya da birden fazlasını sorabilir. Sorabileceği sorular yukarıda saydıklarımla sınırlı değil elbette. Bunlar sadece en sık karşılaşılanlardı. Mantalite şu; seni tanımak isteyen kız senden hoşlanıyor ve yakından tanımak istiyor demektir.

2) Konuştuğunuzda sürekli güler: Hiçbir sebep olmasa bile seninle konuşurken gülümseyen bir yüz ifadesi takınır. Söylediğin şey komik bir şey olmasa da kısa kısa güler. Yine hiçbir sebep olmaksızın gözlerine bakarak sırıtır. Bu davranışlar; kızın senden acayip derecede hoşlanıyorum deme biçimlerindendir.

Böyle hareketler sergileyen kızı, senden hoşlanıyor olarak yorumlayabilirsin. Bu arada kızın sırıtmamasını ya da gülmemesini de senden hoşlanmıyor olarak yorumlama. Sadece her kız aynı değildir. Bu genel bir belirtiydi.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

3) Sana göre konumlanır: Senden hoşlanan kızlar sana göre pozisyon alırlar. Mesela bir kızla oturuyorsun senden hoşlanıyorsa sana doğru döner ve çoğu zaman ayaklarının yönü seni gösterecek şekilde bacak bacak üstüne atar. Ayrıca sana doğru eğilebilir, bilmeyerek olmuş gibi dokunabilir ve seninle yakınlaşabilir. Böyle durumlarda sen de ona rahatlıkla dokunabilirsin, sarılabilir ve hatta öpüşebilirsin de. Tabi yeri ve zamanı geldiğinde.

Zamanın geldiğinde doğru hamleleri yapmakta gecikmek kızın elden kaçıp gitmesine neden olabilir. Bu yüzden sana sinyallerden gönderen kadına gerekli hamleyi yapman gerekiyor. Bir kızın hoşlanma belirtileri nelerdir sorusunun cevaplarına eksiksiz bir şekilde hakim olman gerekiyor.

4) Mesaj atar, arar ve buluşma ister: Bu aslında hoşlanan erkek davranışıdır ama senden gerçekten hoşlanan kızlarda da bunu görebilirsin. Sadece çoğu zaman kolay bir kız olarak görülmemek için bu arama ya da mesaj atmaları bir bahaneyle beraber yaparlar. Yakın arkadaş değilseniz sana mesaj atan, seni arayıp soran, buluşmak isteyen kızın senden hoşlandığına emin olabilirsin.

Kadınların Hoşlanma Belirtilerini Öğrendin. Peki Ya Şimdi?

Bir kızın seni çekici bulup bulmadığını gösteren bir kızın hoşlanma belirtileri nelerdir sorusunun cevabını öğrendin şimdi sıra senden hoşlanan kızla ilişkini ilerletmeye. Numarasını almadıysa numarasını almalı, buluşmalı ve işi ilerletmelisin. Tam olarak ne yapman gerektiği hakkında yeterince fikrin yok mu? Bu blogtaki diğer yazılarım sana yardımcı olacaktır. Ayrıca daha iyisi sana kadın erkek ilişkileri ile ilgili en iyi kaynaklardan birini yani Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu‘nu inceleyebilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.