Bir Kızın Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?

Senden Hoşlanan Kızları Nasıl Fark Edebilirsin?

“Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım” başlıklı bu yazımı senden hoşlanan ve hatta seninle tanışmak isteyen kızları fark edebilmen için yazıyorum.  Burada detaya girmek yerine çok işine yarayacağını düşündüğüm kullanışlı ve oldukça pratik, önemli bir bilgiyi paylaşacağım. Bu bilgi sayesinde seninle tanışmak isteyen ama utandığı ya da çekindiği için yanına gelemeyen kızları kolayca tespit edebileceksin.

Kızların hoşlanma belirtileri ile ilgili bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın başlıklı yazımda detaylı bilgiler vermiştim. O yazıyı da okumanı öneririm.

Çoğu erkekte olduğu gibi bazı kadınlar da hoşlandıkları kişiyle göz temasına giremeyecek daha doğrusu göz temasını sürdüremeyecek kadar çekingendirler. Onların ilgisini belli etme yolu bilerek ya da bilmeyerek senin yanında, yakınında bulunmaktır. Kendilerini sana yakın bir şekilde konumlandırarak onlarla tanışmak için hamle yapmanı beklerler yani kısacası tavlanmak için yanına gelirler.

Senden Hoşlanan Kızı Nasıl Anlarsın?

Senden Hoşlanan Kızları Fark Etmenin Bir Yolu

Bir kafede bir sürü boş yer varken ilgini çeken bir kızın yakınına onu görebilecek pozisyonda oturmak, otobüsteyken ilgini çeken kızın yanına oturmak, kitapçıda ilgini çeken bir kız gördüğünde yakınlarına gidip aslında hiç ilgin olmamasına rağmen o bölgedeki kitaplara bakmak, gece kulübünde ya da barda hoşlandığın kızın yakınına gidip orada beklemek… Kendini hiç böyle ya da bunlara benzer davranışlar sergilerken bulduğun oldu mu? Benim de oldu. 🙂 İşte bir kızın benden hoşlanan kızları nasıl anlarım diye merak ediyorsan eğer bil ki; hoşlandığı kadının gören çekingen erkeğin mantalitesiyle hoşlandığı erkeği gören çekingen kadının mantalitesi neredeyse aynı…

Neredeyse aynı diyorum çünkü biz erkekler belli etmediğimi sansak da baya baya ilgimizi belli ederken kadınlar bu kadar direkt bir tavır sergilemezler çoğu zaman. Senden hoşlanan kız sana bir ila iki metre yakınlıkta bulunur ve yüzü tam olarak sana doğru dönük değildir. Hatta gece kulübü ya da bar gibi ortamlarda sana sırtını döner.

İçgüdüsel olarak yakınında bulunmak ister ama bir yandan kolay kadın imajı çizmemek için çok fazla yaklaşmaz ama iletişimi başlatırsan pozitif tepkiler verir.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Senden Hoşlanan Kızlara Nasıl Davranman Gerektiğini Biliyor Musun?

Tüm bunları neden anlattım? Çünkü bu ve benzer benzer fırsatlar daha önce fark ettiğinden çok çok daha fazla karşına çıkacaktır. Senden hoşlandığı için yanına gelen kadınların hamle beklediğinin farkında ol ve gereğini yap.

Kadınlar aslında birçok konuda erkeğe yardımcı oluyorlar tabi ki bunu fark edebilene. Aşka, cinselliği, ilgiye, sevgiye, sevgiliyi onlar erkeklerden daha fazla ihtiyaç duyuyorlar. Bu yüzden bu ihtiyaçlarını tamamlayabileceğini düşündüğü erkeklere gerekli sinyalleri veriyorlar. Bu sinyalleri fark edebilmek kadınlar konusunda başarılı olmanın önemli adımlarından biridir.

Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım diye düşünmekten daha önemli olan soru; benden hoşlanan kızlarla nasıl bir şeyler yaşayabilirim sorusudur. Çünkü bir kızın senden hoşlanıyor olması seninle bir şeyler yaşayacağını garanti etmez. Bunun için doğru yapman gereken bazı şeyler var yoksa sana olan ilgisi kaybolabilir. Çekicilik parfüm gibidir. Tazelemek gerekir. Eğer tamamen doğal ve en etkili yollardan çekiciliği öğrenmek kızlarla tanışmaktan ilişkiyi başlatmaya kadar geçen her aşamada ustalaşmak istiyorsan sana bir önerim var. Önerimi yazının sonundaki linke tıklayarak inceleyebilirsin. Şimdilik hoşça kal! Diğer yazılarımda görüşmek dileğiyle…

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.