Bir Kızı Nasıl Tavlarsın?

Hoşlandığım Bir Kızı Nasıl Tavlayabilirim?

Erkeklerin çoğu bir kızı nasıl tavlarsın sorusuna cevap arıyor. Bu yazıda hoşlandığım kızı nasıl tavlayabilirim diye merak eden erkekler için işe yarar bilgiler paylaşacağım.

Kadınların hoşlandığı erkek tipi her kadına göre çeşitli farklılıklar gösterse de temelde bütün kadınlar benzer karakter özelliklerinden hoşlanıyorlar.

Bu karakter özelliklerine sahip olan bir erkek de doğal olarak kadınları kolayca tavlayabiliyor. Peki bu özellikleri karşındaki kız nasıl yansıtabilirsin?

Kız Nasıl Tavlanır?

Kadınlar konusunda başarılı olan her erkeğin bir kızı nasıl tavlarsın sorusuna kendine göre bir cevabı ve yolu vardır. Kimi sosyal ortamlarda, kimi barlarda, kimi gece kulüplerinde, kimi kafelerde, kimi internette kendine göre bir yol çizmiştir. İlk adım; karakterine uygun tavlama yolunu seçmendir.

Sana hangisi daha cazip geliyorsa o alana yönelmen verimlilik açısından daha iyi sonuçlar doğuracaktır.  Yönelmek de yetmez o alanlar ilgili ciddi bir çaba sarf etmek ve yatırım yapmak gerekiyor. Başarı bir anda gelen bir şey değildir. Kararlı ve sabırlı olman lazım. Şimdi kızı tavlama yollarını belirleyen erkekleri sonuca götürecek bir takım taktiklere…

Kızı Tavlama Taktikleri

1) Hemen Açılma

Kadınlar konusunda yeterince deneyimli olmayan bir erkek hoşuna giden ya da ilgisini çeken bir kızla tanıştığı zaman aşırı heyecanlanarak hayalindeki kız kalıbına karşısındaki kızı oturtur ve aşık oldum zanneder. Böyle olunca da hemen kıza duygularını döker ancak çoğu zaman bu zamansız hareket hüsranla sonuçlanır. Neden? Çünkü kadın, daha kendisini doğru dürüst tanımadan, birlikte vakit geçirmeden erkenden romantik davranışlar sergileyen erkeğin; değersiz, dengesiz ve olgun bir erkek olmadığını düşünür.

Bununla ilgili “Nasıl Çekici Erkek Olunur?” başlıklı yazıyı inceleyebilirsin. Hiçbir kadınla yeterince vakit geçirmeden duygularını dökme. Bana göre bir kadınla en az 2 ay geçirmeden yani 5-6 kez buluşmadan ciddi konulara girme! Beklentisiz bir şekilde eğlenmeye ve paylaşımlarda bulunmaya odaklan. Emin ol hem kendinden hem de karşındaki kadının tepkilerinde öyle açıl, illa açılacaksan…

Kız Tavlamak

2) Arkadaşlık Alanına (Friendzone) Girme

Hoşlandığı kızı tavlamaya çalışan her erkeğin hayatında en az bir kere başına gelen bir mevzudur bu. Nasıl ki erkekler bir kadınla çok fazla çaba göstermeye gerek kalmadan cinselliğe giden en kestirme yoldan gitmek istiyorsa kadınlar da bir erkekle cinsellik yaşamadan ondan olabildiğince yararlanmaya çalışırlar. Bu yüzden çekim hissetmediği erkekleri arkadaşlık alanının içerisine sokar.

Onun ilgisini kullanır. Ona dertlerini anlatır hatta hoşlandığı çocukları… İşine gelince maddi manevi sömürmekten çekinmez anlayacağın. Erkeği de uzaklaştırmazlar kendilerinden… Böyle olunca da erkeğin umudu canlı kalır ve kadına yaranmaya devam eder. Oldu olacak diye.

Hoşlandığın kadın senin ilgini umursamıyor ve karşılık vermiyorsa ama yine de seni yanında tutarak senin üzerinden egosunu besliyorsa bırak gitsin o kadını. O gitmiyorsa sen arkana bakmadan uzaklaş. Bunu yapmazsan maddi manevi ciddi bir kayba uğrarsın. O kızın peşinde koşmaktan kaçırdığın fırsatlar da cabası olur.

3) Kızın Senden Etkilenmesini Sağla

Bir kızın nasıl tavlarsın sorusunun kısa cevabı kızın senden etkilenmesini sağlayacak hamleleri yapmaktır. Yazının başında kadınların hoşlandığı erkekler tip olarak farklılıklar gösterse de karakter özellikleri açısından benzerlikler gösterdiğini söylemiştim. Kadınların büyük bir kısmı başlıca dominant, eğlenceli, özgüvenli ve cesur erkeklerden hoşlanıyorlar.

En basit örneğiyle; bir kafeye gittiklerinde oturacakları yere, buluştuklarında yapacakları aktivitelere kıza sormadan karar veremeyen erkeğin kız tavlama konusunda başarılı olmasını bekleyemeyiz. Bildiğin okuyan, kararları alan ancak verdiği kararlarla kızı da memnun edebilen bir erkek olmaktan bahsediyorum. Hoşlandığı kızın yanında rahat, kasmayan, kendine göre deneyimleri olan, şaklabanlıktan uzak espritüelliğe sahip erkek olmaktan bahsediyorum. Böyle erkekler kadınları daha kolay etkilerler.

Eğer bir kızı nasıl tavlarsın sorusunun cevapları kafanda oturmadıysa kendini kızlar konusunda eksik ve yetersiz hissediyorsan sana yazının sonunda güzel bir müjdem var.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

4) Fiziksel Olarak Yakınlaş

Kızı tavlama taktikleri hakkında son adım yakınlaşmaktır. Eğer kızı etkilemeden yakınlaşmaya çalışırsan yüksek olasılıkla ama ben seni arkadaş olarak görüyorum tepkisiyle karşılaşırsın. Dolayısıyla önce etkile sonra yakınlaş. Fiziksel olarak yakınlaşırken kızın tepkileri doğru değerlendirmeli ve zamanında hareket etmelisin. Doğru zamanda eline tutmalı, doğru zamanda öpmelisin. Bu aşamada sıkıntı yaşarsan aldırış etmeden en başa dön.

Hoşlandığın bir kızı nasıl tavlarsın başlıklı yazının burada sonuna geldik. Yazının ortalarına doğru sözünü verdiğim seni kadınlar konusunda başarılı bir erkeğe dönüştürebilecek kaynak önerimi aşağıdaki linki tıklayarak inceleyebilirsin.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.