Bir Kızı Nasıl Kendine Bağlarsın?

Kızı Nasıl Kendime Bağlarım?

Bu yazıda yeni tanışılan veya görüşülen bir kızı nasıl kendine bağlarsın sorusuna cevaplar vereceğim. Blogta şimdiye kadar yazdığım yazıları okuduysan hoşlandığın kızın da senden hoşlanması ve seninle buluşması için ilk adımın çekim oluşturabilmenden geçtiğini biliyor olmalısın.

Yeterli çekimi oluşturabildiğin kadın; seninle buluşmakta, öpüşmekte ve dahasını da isteyecektir. Ancak hoşlandığın kızdan hoşlanan tek erkek sen olmayacaksındır çoğu zaman. Ne kadar çekici ve kaliteli biri olsan bile sana benzeyen ya da kızın senden hoşlandığından daha fazla hoşlanacağı bir erkek karşısına çıkacaktır.

Kızı Kendine Nasıl Bağlarsın?

Varsayalım ki bir kızla tanıştın ve tanıştığınız anda kız senden hoşlandı hatta seninle flört etti, senin oldukça çekici buldu ve numarasını verdi. Ayrılmadan önce daha sonra görüşmek için sözleştiniz de.

Tanışma anı içerisinde oluşturduğun duygu selinin büyüsüne kapılan kadın zaman geçtikçe zihninde senle olan anılar yavaş yavaş bulanıklaşacaktır. Ayrılır ayrılmaz kıza senin hakkında fikirleri sorulsa olağanca heyecanıyla belki de methiyeler dizebilecekken zaman geçtikçe seni sadece tanıştığı hoş bir çocuk olarak hatırlayacak ve bir süre sonra da unutacak. Tabi sen bu kızı kendine bağlamak için bir şeyler yapmazsan… Çünkü kız bir şekilde farklı erkeklerle de tanışacak. Yeni erkekler yeni flört fırsatlarıdır kadın için. Yeni flörtler fırsatları da kızın sana olan ilgisinin başka bir erkeğe kayması demektir. İşte bu yüzden bir kızı nasıl kendine bağlarsın sorusuna cevap  olarak çekim oluşturmak tek başına yeterli değildir. Peki ne yapman gerekiyor?

Hoşlandığın Kızı Kendine Bağlamak İstiyorsan

Oluşturduğun çekime karşılık olarak kızın sana yatırım yapması gerekiyor. Sana ne kadar yatırım yaparsa, yaptığı yatırımın karşılığını almak için de o kadar istekli olacaktır. Yatırım yapmak derken neyi kastediyorum. Şöyle ki; hoşlandığın kızın seninle ne kadar zaman geçirirse, senin onayını ve ilgini elde etmek için ne kadar gayret ederse, senin için ne kadar para harcarsa, seninle duygusal ya da fiziksel olarak yakınlaşırsa, o kızla bir ilişki yaşama ihtimalin de o kadar olacaktır.

Az önce saydıklarımı toparlayacak olursam, kızın sana bağlanması için gerekli olan yatırımlar çoğu zaman 5 boyutta gerçekleşir

  1. Zaman: Zaman yatırımı, birlikte ne kadar çok vakit geçirdiğinizdir. Beraber geçirdiğiniz vakitler çoğaldıkça birbirinize daha da yakınlaşırsınız. Kızın seninle zaman geçirmesi teşvik etmen gerekiyor. Bir yerlere davet ederek, ilgi çekici etkinliklere çağırarak vs.
  2. Gayret: Kaçan kovalanır diye bir laf vardır ve doğrudur da onu peşinden koşturman gerekiyor. Seni kolayca tavlayamamalı. Kolayca ulaşılabilen neredeyse hiçbir şey değerli değildir. Her istediğinde sana ulaşamamalı, her dediğini yapmamalısın, onu uğraşmalısın vs ki senin için çaba harcamaya başlasın.
  3. Duygusal: Sana karşı duygusal olarak yatırım yapması için güvenilir ve güçlü bir erkek olman gerekiyor ki kız sana duygusal olarak açılmaya başlayabilsin. Aksi taktirde imkansız. Eğer kadını duygusal anlamda açabilirsen önemli bir kapıyı aralamış olursun.
  4. Fiziksel: Kol kola girmek, okşamak, öpüşmek ve en büyük fiziksel yatırım seks. Ona dokunmalı ve de sana dokunmasını sağlaman gerekiyor.
  5. Para: Senin için para harcaması da iyi bir yatırımdır. Önce sen ona küçük bir şeyler alırsın sonra o sana alır. Böyle böyle bu yatırım gerçekleşir. Abartan daha doğrusu daha fazla harcayan taraf sen olma. Yemek ısmarlatmak, kahve ısmarlatmak, ufak tefek bir şeyler aldırmak başlangıç için iyi fikirdir mesela.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Kızı Kendine Bağlamak İçin

Çekimine kaptırdığın kıza sana yatırım yapmaya teşvik edebilirsen hoşlandığım kızı kendime nasıl kendime bağlarım diye düşünmene gerek dahi kalmayacak. Sana bağlanan kızın seni bırakabilmesi de bir o kadar zordur.

Sende duymuş ya da bizzat kendin görmüş olabilirsin. Uzunca süredir görüşen bazı çiftlerde erkek çok büyük hatalar yapsa bile kız ondan bir türlü ayrılamaz. Bunu da kendilerince çoğu zaman şöyle veya benzer ifadelerle açıklarlar; “Ben, ona dünyanın emeğini harcadım, hiçbir şeyini eksik koymadım onu bırakamam.”

İşte buradaki emeğin anlamca karşılığı yatırımdır. Uzun süredir birlikte olanların ayrılması da bu yüzden zordur ortada ciddi bir yatırım vardır ve iki tarafta yatırımının heba olmasına izin vermek istemez. Tabi bu yazıda yeni tanışılan kızdan bahsediyoruz ama mantığı ve ne demek istediğimi daha iyi anla diye uzun süreli ilişkileri örnek verdim.

Bir kızı nasıl kendine bağlarsın başlıklı yazının sonlarına yaklaşırken etkilediğin kızları mümkün olduğunca kısa sürede sana yatırım yapmaları için teşvik etmelisin. Yukarıda verdiğim tavsiyeleri uygulamaya başlarsan görüştüğün kızlarla ilişkilerinde sana karşı daha çok yakınlaşıp, sana daha fazla bağlanacaklarını göreceksin. Şimdilik bu kadar! Başka yazılarda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.