Bir Kadını Nasıl Baştan Çıkarırsın?

Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır?

Biz erkekler “bir kadını nasıl baştan çıkarırsın” diye düşünmeden bir kadını baştan çıkarabilmek isteriz. Filmlerde ya da dizilerde senin de denk geldiğin olmuştur. Erkek bazen sadece bir bakışıyla, bazen sadece bir gülüşüyle, bazense de sadece bir dokunuşuyla karşısındaki kadını baştan çıkarır ve bunun nasıl olduğunu içten içe merak ederiz. Aynı şekilde hoşlandığımız kadını baştan çıkararak onun ayaklarını yerden kesmek ve adeta karşımızda erimesine şahit olmak isteriz.

Bu yazıda kadınları baştan çıkarma konusuna ele alacağız. Bununla ilgili 5 yoldan bahsedeceğim.

Bir Kadını Baştan Çıkarmanın 5 Yolu

1- Fit bir Vücuda Sahip Olmak

Tartışmasız bir şekilde fit bir vücuda sahip olmak kadınları etkiliyor ve buna karşı yoğun cinsel çekim hissediyorlar. Geniş omuzlar, düz bir karın, sıkı ve şekilli bir popo, kalın pazuları olan erkek, kadınlara özellikle cinsel performansları hakkında olumlu şeyler düşündürüyor. Öyle ki bazı zamanlarda ekstra bir efor sarf etmene gerek kalmadan sadece vücudun sayesinde kadınlarla birliktelikler yaşayabilirsin.

Eğer spor yapmıyorsan hemen bir spor salonuna yazılmanı veya paran yoksa spor salonuna gitmene gerek kalmadan evde yapabileceğin çeşitli egzersiz uygulamalardan yararlanmanı öneririm. P90X bunlardan biri…

Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır?

2 – Güzel Kokmak

Koku, diğer duyu organlarından farklı olarak direkt bilinçaltına işlediğinden kendini özgü kaliteli bir koku seçip bunu kullanmayı ihmal etmemen kadını baştan çıkarma da önemli bir role sahiptir. Zamanla kokun kadının zihninde seninle eşleşecek ve senin olmadığın bir yerde bile o kokuyu ya da benzer bir kokuyu alsa bile hemen aklına gelirsin. Açık parfüm satan yerler gündelik kullanım için uygundur ama ben bir tanede özel günler için kullanmalık kaliteli bir parfüm almanı öneririm. İşte kadınların en sevdiği erkek parfümlerinden bazıları;

  • Dolce & Gabbana The One Sport
  • Prada Infusion Homme
  • Christian Dior Eau Sauvage
  • Guerlain Vetiver
  • Acqua Di Parma Colonia
  • Tom Ford Men Noir
  • YSL L’Homme Intense

Parfümlerle ilgili bilmeni istediğim bir şey var. Her koku, her tende aynı durmaz. Koku seçerken bir seferde üçten fazla denememeni tavsiye ederim.

3- Keskin Göz Teması

Herhangi bir James Bond filmini izlersen bakışların baştan çıkarmadaki önemini ve nasıl bakışların etkili olduğunu fark edebilirsin. Anlamlı, keskin bakışlar var uzun süreli göz teması. Tansiyonu yükselten önemli ögelerdendir. Anlamlı bakış derken neyi kastediyorum. Bir dahaki hoşlandığın kadınla iletişim halindeyken ona aklından şunları geçirirerek bakmayı dene;

  • Beni tavlamaya çalıştığını biliyorum.
  • Sen bana aşıksın.

Bu cümlelerin gerçek olup olmaması önemli değil ama çekici bir atmosfer olmuşturması bakımında önemli bu cümleleri çeşitlendirebilirsin.

4 – Baskın Olmak

Kadınların baştan çıkaran erkeklerin en belirgin özelliklerinden biri baskın olmalarıdır. Baskın olmak derken astığım astık, kestiğim kestik, heeeeyt ulan var mı bana yakan diye tiplerden bahsetmiyorum. Riski alan, kararları veren, yönlendiren lider erkeklerden bahsediyorum. Kadınlar böyle erkekleri gerçekten bazıları itiraf edemese de delicesine arzuluyorlar. Kaçta buluşacağınızı sen belirle, hangi yere gideceğinizi, nereye oturacağınızı sen seç.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

5 – Dans Etmeyi Bilmek

Modern dünyada erkek adam dans mı edermiş, adam olan kıvırtmaz türünden laflara yer yok. Kaldı ki böyle şeyler de yok dansın içerisinde. Hemen hemen her dans okuluna gittiğinde duyacağın ilk kurallardan bir şudur; erkek yönlendirir, kadın takip eder. Böyle bir temelin üzerine kurulu olan bir şeyde nasıl erkek, kadınsı bulunabilir? Dans bilen erkek her zaman daha avantajlıdır. Dans doğası gereği (özellikle eşli danslar ki aslında kastettiğim o) yakın temasa izin veren bir sanat dalıdır. Bunu nasıl kullanacağını bilen bir erkek kadını çok kolay bir şekilde baştan çıkarabilir. Latin dansları, tango, kizomba artık hangisi ilgisini çekiyorsa hemen birine başlamanı şiddetle öneririm. Ayrıca mükemmel bir sosyal ortamın olmuş olur.

Bu yazıda bir kadını nasıl baştan çıkarırsın sorusuna cevap niteliğinde 5 yolu sıraladım. Yazıyı bitirmeden önce kadın erkek ilişkileri ile ilgili her şeyin A’dan Z’ye öğrenmek istersen, hoşlandığın kadınları sana aşık olmasına sağlamak istersen, peşinden koşan değil, peşinden koşulan bir erkek olmak istersen sana bir kaynak tavsiyem var. Kesinlikle incele, linki aşağıda… Bir sonraki yazıda görüşürüz.

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.