Benden Hoşlanan Kıza Nasıl Davranmalıyım?

Bana İlgi Duyan Bir Kıza Nasıl Davranmalıyım?

Garip bir başlık olduğunu biliyorum ancak bazı erkekler kendilerinden hoşlanan kızlarla karşı karşıya kaldıklarında benden hoşlanan kıza nasıl davranmalıyım sorusuna cevap aramak durumunda kalabiliyorlar. Kulağa oldukça basit geliyor aslında kız hoşlanıyorsa işler oldukça kolaylaşır değil mi ama malasef kendilerindem hoşlanan kadınlarla pek sık rastlaşmaya erkekler alışık olmadıklarından dolayı ne yapacağını bilemez bir halde adeta kitlenip kalıyorlar.

Bir Kız Benden Hoşlanıyor

Çünkü hayatları boyunca kadınları etkilemeye odaklanmışlardır ve bir kızı tavlamak gerektiğine inanmışlardır. Bu düzen tersine işlemeye başladığında ki aslında zamanla olacak olan şey budur nedeni ise çekicileştikçe kadınlar gelecektir. Yani bu doğru yolda olunduğuna dair iyi bir sinyaldir.

Bu yazıda amacım yeterince tecrübe sahibi olmayan ama kadınların ilgisi çekmeye başlayan erkeklere böyle bir durumla karşılaştıklarında yardımcı olmak…

Senden Hoşlanan Kızlara Karşı Bu Hatayı Yapma!

Kadınlar konusunda kendimi geliştirmeye başladığım zamanlarda normal bir kız arkadaşım beni hoş bir kızla tanıştırmıştı. Aslında amacı aramızı yapmaktı. Bu yüzden onu benimle tanışmaya getirmeden önce kızın daha benimle tanışmamış olmasına rağmen hakkımda olumlu bir izlenime kapılmasını sağlamıştı. Yani çekim oluşturma denilen şeyin önemli bir kısmını benim yerime yapmıştı. Ancak bir araya geldiğimizde ben bunu unutup kızla birbirimizi tanımaya odaklanmak ve eğlenceli vakit geçirmek yerine onu tavlama için garip davranışlarda bulunmuştum.

Garip diyorum çünkü gerek yok yapmam gereken tek şey çekici kimliği abartmadan sunmaktı. Ben ne yaptım? Abarttım da abarttım, gereksiz triplere girdim. Bunlara gerek yoktu. Zaten benimle tanışmaya ve birbirimiz için uygun olup olmadığımızı görmeye (arkadaşımın yardımıyla) olumlu bir hissiyatla gelmişti. Nihayetinde hiçbir kızı istemediği bir erkeğin yanına zorla götüremezsin. Özetle ne oldu olmadı tabi ki. Bağ kurmam gerekirken ki o da bağ kurmak için elinden geleni yapmıştı ama ben buna izin vermemiştim. Kızın gönderdiği sinyalleri algılayamayıp tamamen kendime odaklanarak kızı kaçırdım.

Senden Hoşlanan Kıza Nasıl Davranmalısın?

Yaşadığım hikayeyi sana anlatmakla aslında anlatmak istediğim şeyin büyük bir kısmını anlamış olmalısın. Senden hoşlanan kız ki buna yani senden hoşlanıp hoşlanmadığına onun gönderdiği sinyallere bakarak emin olabilirsin. Bununla ilgili “Bir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?” başlıklı yazıya bakabilirsin.

Senden hoşlanan kızlar olması başlarda inandırıcı gelmeyecek ve illa da senin birşeyler yapman gerekiyormuş gibi düşündürecektir ama çekicileşmeye başladığın zaman böyle kadınlarla karşılaşmaya ve senden hoşlanan kadınlar olmasına alışacaksın ki bu zaten istediğimiz sonuç…

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Bir kızın senden hoşlandığını anlamaya başladığın zaman o çekim oluşturma aşamasındaki yüksek enerjini biraz düşürüp onu tanımaya odaklan. Sataşmaları, dalga geçmeleri, zoru oynamaları, umursamaz tavırları azaltıp daha ilgili bir moda geçebilirsin. Karşındaki kızla derin paylaşımlara başlamalı ve ilişkinin doğal akışındaki gidişatına engel olup başa döndürmemelisin. Bir çok eşik var ilişkinin başlama aşamasına kadar ve bu eşiklere uygun davranman gerekiyor sonuca ulaşabilmek için.

Benden hoşlanan kıza nasıl davranmalıyım başlıklı bu yazımı bir uyarı olarak algılayabilirsin. Yaptığım hataları yapma ve senden hoşlanan kızlarla ilişkini çıkmaza sokma. Ha benden hoşlanan kızı kendimden basıl uzaklaştırırım diye merak ediyorsan o başka 🙂 O konuya da başka bir yazımda yer veririm. Yazıyı bitirmeye yaklaşırken bir üst paragrafta ilişkinin başlama aşamasına kadar birçok eşi olduğunu ve her bir eşiği uygun davranman gerektiğine söylemiştim. Burası kafanı karıştırmış olabilir. Kadınlar konusunda eksiksiz bir gelişim kaydetmek ve senden hoşlanan hatta sana aşık olan kadınların sayısının artmasını istiyorsan sana etkili bir kaynak önerim var. Önerimi aşağıdaki linke tıklayarak inleyebilirsin. Bir sonraki yazımda görüşene dek hoşça kal!

İncelemek İçin Tıkla: Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.