6 Adımda Kadınları Etkilemek

Adım Adım Kadınları Etkilemek

Blogu biraz deştiysen kadınları etkilemek ile ilgili daha önce yazılmış yazılarla karşılaşmışsındır. Varsayalım ki hoşlandığım bir kadın var ve onun numarasını almak istiyorsan ancak kız pek gönüllü değil ya da verse bile aradığın zaman telefonlarını açmıyor veya açsa bile iş buluşmaya bir türlü gelmiyor. Ya erteleniyor ya da ekiliyorsun.

Kadınları Etkilemek İstiyorum

Bu yazıda 6 adımda kadınları etkilemenin yolları senin için basitleşecek ve bu sinir bozucu durumları yaşama sıklığın minimuma inecek. Öncelikle kızın bu kendini ağırdan satmasını ve işi yokuşa sürmesinin sebebi nedir sorusu ile başlayalım.

Kısa bir cevap sana karşı böyle davranışlar sergileyen kadın seni yeterince değerli bulmuyor demektir. Sana işim var, bugün başka planlarım var, başka zaman görüşelim çok yoğunum, bu aralar kimseyle görüşesim yok diyen kadının Murat Boz tarafından buluşmaya çağrıldığını düşün. İki eli kanda olsa da bir yolunu bulur ve o buluşmaya gelir, değil mi? Evet Murat Boz uç bir örnek ancak demek istediğim şeyi anladığını varsayıyorum.

Kadın isterse vakit yaratır. Böyle durumlarda kıza kızmak ya da alınmak yersizdir düşünülmesi gereken tek şey kızın gözünde yeteri kadar değer yaratılamamış olduğudur.

Arci Tanışmaktan İlişkiyi Başlatmaya

Daha önce bir ilişkin olduysa nedense buluşmak istediğin sevgilinden böyle sebepler duymamışsındır. Çünkü onun için değerlisin ve seni görmek için elinden geleni yapar. Bu değer zamanla oluşsa da öncesinde birtakım şeylere dikkat ettiğimizde bu değeri hızlı bir şekilde yaratabilir ve arttırabiliriz. Çok kısa bir sürede yeni tanıştığın kadın için yüksek değerli bir erkek haline gelebilirsin. İşte bahsedeceğim 6 adım bununla alakalı olacak.

Kadınları Etkilemenin Sırrı: Değerli Olmak

Hemen her kadın ilişki içerisinde olduğu erkek ile güçlü bir bağ kurmak ister ki ilişki derinleşsin. Bu yüzden kadınlar konusunda yeterince deneyimli olmayan erkekler tanışmaya gittikleri kızlarla bu bağı hemen kurmaya çalışırlar ve o kızla istedikleri gibi bir ilişki geliştirmediklerinde de neyin yanlış olduğunu sorgularlar. Yanlış olan şey bağ kurma aşamasının erken yapılmasıdır.

Bağ kurmak doğru zamanda yapıldığında gidişatı kolaylaştırır ancak tanışma aşamasından hemen sonra yapılan bağ kurma işlemi çoğu zaman hüsranla sonuçlanır. Çünkü karşındaki kadın seninle bağ kurmak için seni yeteri kadar değerli bulmalıdır ki derinlemesine açılabilsin. Değerli bulmadığı erkekler yüzeysel bir sohbetin içinde olur sadece. Erkek de bağ kurduğunu zanneder. Bir kadının bir erkekle güçlü bir bağ kurabilmesi için erkeği kendine eşit ya da kendinden üstün bulmalıdır. Bir değeri olmayan erkek sıradan erkektir ve hiç de ilgi çekici değildir. Yolda yürüyen hoş, seksi bir kadınla tanışmaya giden sıradan erkeğin, kadından para isteyen dilenciden pek farkı olmaz.

Kadınları Etkilemek İçin

Bakımlı, güzel ve iyi giyinen kadınları sosyal değerli oldukça yüksektir. Hele ki toplumumuzda kadının değeri normalde 6’ysa 8 hatta 9’muş gibi bir değer biçilir. Bahsettiğim tarzda bir kadın hatta sıradan bir kadın bile bir erkekten herhangi bir şey istediğinde kolayca ve çoğu zaman isteği gerçekleşir.

Kadınların değeri çoğu zaman sadece dış görünüşleriyle ölçülür bu yüzden en çok yatırımı buraya yaparlar. Bu yüzden saatlerce aynanın karşısındaki vakit geçirir, dünyanın makyajını yapar, estetik ve kozmetik sektörünü canlı tutarlar. 20 ila 30 yaş arası kadınların en yüksek değerde oldukları yaş aralığıdır. 30’u geçtikten sonra evde kalma korkuları alevlenir ve etrafa saldırırlar çünkü bilirler ki değer azalmaya başlıyor. Peki erkekte değer neye göre belirlenir?

6 Adımda Değeri Arttır ve Kadınları Etkile

Pek çok kişi erkeğin değerinin cebindeki para ya da altındaki arabayla ölçüldüğünü sansa da bunlar yeterli değerlidir. Erkeği kadınları etkilemek konusunda başarılı kılan 6 adımlık değer yaratma sürecinin parçaları şunlardır;

Kadınları Etkilemenin Sırları

1 – Dış görünüş

Vücut ölçülerine uygun, uyumlu bir giyim tarzına sahipsen, fit bir vücudun varsa ve gülümsüyorsan daha değerli görünürsün. Özellikle kızla tanışma aşamasında dış görünüş oldukça önemlidir. Dış görünüşünü boy ve kilo açısından sana yakın birkaç ünlüyü inceleyerek iyileştirebilirsin.

2 – Beden dili

Kendinden emin, açık, yavaş ve doğru kullanılan bir beden dili yüksek değer göstergelerinden birisidir. Aksi de mümkün. Bulunduğun yerde mümkün olduğunca yer kapla ve konuşurken jest ve mimiklerini işin içine kat. Ellerinle anlatımını süsle. Daha fazla ve daha uzun göz teması kur.

3 – Seçilmiş olmak

Bu çevrendeki ne kadar kız olduğuyla alakalı bir adımdır. Eğer çevrende kızlar varsa özellikle güzel kızlar bunlar normal arkadaşların ve flörtleştiğin kızlar olabilir ne kadar kız varsa o kadar değerli görünürsün. Etrafında kadınların olması senin seçilmiş ve çekici erkek olduğuna işaret eder. Bir mekana iki kızla girersen bu etrafa senin kadınlarla arası iyi olan bir erkek olduğunu düşündürür ve etrafta merak uyandırır.

4 – Toplumsal baskıyı umursamamak

Bu herkese her istediğini yapabilmek değil istediğini şeyleri başkalarını zarar vermediği sürece korkusuzca yapabilmek ve hesap vermeden hareket edebilmektir. Bir şey yaparken o ne der, bu ne der ikilemlerini düşmeden, direkt ve tuttuğunu koparan bir erkek olmaktır. Oldukça değerli bir özelliktir.

5 – Entelektüel ve espritüel olmak

Farklı konularla bilgi sahibi olmak, farklı bakış açılarına sahip olmak değer göstergelerindendir. Fal bakmayı bilen, astroloji bilen, iyi hikaye anlatan, şaklabanlığa varmadan zekice espriler yapabilen vs biri olmak değer arttıran özelliklerdendir.

6 – Alfalık

Eğer içinde bulunduğun bir gruba liderlik eden pozisyondaysan değerin kat ve kat artar.

Hepsini olmada da değerini arttıracak olan bu 6 adımı ne kadar birbiriyle kombinleyebilirsen kadınların etkilemek senin için o kadar kolaylaşır. Bu özelliklere sahip bir erkek kadınlar tarafından arzulanan bir erkektir. Kadınlar böyle erkeklerle karşılaştıklarında onları elden kaçırmamak için ellerinden geleni ardına koymaz her türlü mücadelenin içine girer. Dişlerini gösterirler.  Değerini arttırmak konusunu es geçme. Bu çok önemli… Bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.